LAJMI I FUNDIT:

Kiara Tito

433 Artikuj

Luiz Ejlli do të futet të shtunën në shtëpinë e Big Brother Vip Albania?

Luiz Ejlli do të futet të shtunën në shtëpinë e Big Brother Vip Albania?

Po Flitet
Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

Yjet
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë – zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë – zbulon targat e veçanta

Yjet
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito ndajnë të tjera imazhe nga fotosesioni artistik i realizuar gjatë pritjes së ëmbël

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito ndajnë të tjera imazhe nga fotosesioni artistik i realizuar gjatë pritjes së ëmbël

Yjet
Kiara Tito heq nga Instagrami Luiz Ejllin?

Kiara Tito heq nga Instagrami Luiz Ejllin?

Po Flitet
Luiz Ejlli shpallet “Influencer i Vitit 2023”

Luiz Ejlli shpallet “Influencer i Vitit 2023”

Yjet
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me video të veçantë pak javë para ardhjes në jetë të fëmijës

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me video të veçantë pak javë para ardhjes në jetë të fëmijës

Yjet
Luiz Ejlli dhe Kiara publikojnë video teksa bëjnë vallëzim sensual në kuzhinë

Luiz Ejlli dhe Kiara publikojnë video teksa bëjnë vallëzim sensual në kuzhinë

Yjet
Edhe pse jashtë shtëpisë – Luizit dhe Kiarës i dërgohet një dron në Big Brother VIP Albania 3

Edhe pse jashtë shtëpisë – Luizit dhe Kiarës i dërgohet një dron në Big Brother VIP Albania 3

Yjet
Një vit nga dasma e Luizit dhe Kiarës në Big Brother – momenti magjik i puthjes që mori vëmendjen e të gjithëve

Një vit nga dasma e Luizit dhe Kiarës në Big Brother – momenti magjik i puthjes që mori vëmendjen e të gjithëve

Yjet
Kiara Tito zbulon një tjetër surprizë që iu bë për ditëlindjen e 28-të

Kiara Tito zbulon një tjetër surprizë që iu bë për ditëlindjen e 28-të

Yjet
Ia mbyll sytë dhe e dërgon në një vend përrallor – Luiz Ejlli me surprizë të veçantë për Kiarën në ditëlindjen e 28-të

Ia mbyll sytë dhe e dërgon në një vend përrallor – Luiz Ejlli me surprizë të veçantë për Kiarën në ditëlindjen e 28-të

Yjet
Luiz Ejlli i penduar: I Kërkon falje një ish-banori të Big Brother Vip Albania 2

Luiz Ejlli i penduar: I Kërkon falje një ish-banori të Big Brother Vip Albania 2

Yjet
Kiara Tito për 2023: Nuk e kisha menduar se brenda një viti të dashurohesha, të martohesha e ta njihja njeriun e jetës

Kiara Tito për 2023: Nuk e kisha menduar se brenda një viti të dashurohesha, të martohesha e ta njihja njeriun e jetës

Yjet
Kiara Tito flet për puthjen e parë me Luizin gjatë dasmës në BB VIP: Nuk e mendoja që po na ndiqnin një Shqipëri e tërë

Kiara Tito flet për puthjen e parë me Luizin gjatë dasmës në BB VIP: Nuk e mendoja që po na ndiqnin një Shqipëri e tërë

Yjet
Në njëvjetorin e njohjes, Luiz Ejlli bën tatuazh portretin e Kiara Titos

Në njëvjetorin e njohjes, Luiz Ejlli bën tatuazh portretin e Kiara Titos

Yjet
U njohën në Big Brother, Kiara: Si sot një vit më parë jeta ime dhe e Luizit ndryshoi përgjithmonë

U njohën në Big Brother, Kiara: Si sot një vit më parë jeta ime dhe e Luizit ndryshoi përgjithmonë

Yjet
Kiara Tito shkëlqen në një paraqitje të re në rrjete sociale

Kiara Tito shkëlqen në një paraqitje të re në rrjete sociale

Yjet
Një film së bashku? Përgjigjen Luiz Ejlli dhe Kiara Tito

Një film së bashku? Përgjigjen Luiz Ejlli dhe Kiara Tito

TV / Film
“E ke hedhur shumë poshtë sa ishit në Big Brother” – Kiara i kundërpërgjigjet ndjekëses për Luizin

“E ke hedhur shumë poshtë sa ishit në Big Brother” – Kiara i kundërpërgjigjet ndjekëses për Luizin

Yjet
Kiara Tito shkëlqen në imazhet e reja teksa ekspozon barkun e rrumbullakosur

Kiara Tito shkëlqen në imazhet e reja teksa ekspozon barkun e rrumbullakosur

Yjet
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito shijojnë pushimet në alpet zvicerane

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito shijojnë pushimet në alpet zvicerane

Yjet
Nuk besoi në dashurinë e saj me Luizin, Olta Gixhari pyetet nëse e ka uruar Kiarën për shtatzëninë

Nuk besoi në dashurinë e saj me Luizin, Olta Gixhari pyetet nëse e ka uruar Kiarën për shtatzëninë

Yjet
Kiara Tito: Kënga për pritjen e ëmbël, një dhuratë për ata që besuan në dashurinë time dhe të Luizit

Kiara Tito: Kënga për pritjen e ëmbël, një dhuratë për ata që besuan në dashurinë time dhe të Luizit

Yjet