LAJMI I FUNDIT:

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes
Foto: Screenshot/Instagram

Prezantuesja e njohur, Kiara Tito, u bë nënë për herë të parë në fund të muajit prill.

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania 2 dhe partneri i saj, Luiz Ejlli, kanë mirëpritur një vajzë, Luna Mari.

Ajo tani po shijon disa ditë të mira pushimi me familjen në jug të Shqipërisë.


View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Ndërkohë, moderatorja nuk ka munguar me disa fotografi ku ka vënë në pah linjat trupore.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Kiara shihet se ka arritur sërish një fizik atraktiv përkundër se ka pak muaj që nga lindja.

View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Të shumta qenë edhe komentet pozitive që ka marrë nga miqtë e ndjekësit krahas postimit.

Kiara dhe Luizi u njohën në edicionin e dytë të Big Brother, ku edhe nisën romancën e tyre. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)