LAJMI I FUNDIT:

Kiara Tito

338 Artikuj

Kristi Aliaj komenton marrëdhënien e Luizit dhe Kiarës: Pasioni i çiftit po zbehet, e kam vënë re

Kristi Aliaj komenton marrëdhënien e Luizit dhe Kiarës: Pasioni i çiftit po zbehet, e kam vënë re

Yjet
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Yjet
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Yjet
Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Yjet
Kiara Tito duket e mahnitshme në kostum rozë

Kiara Tito duket e mahnitshme në kostum rozë

Yjet
Kiara e mrekullueshme me fustan të kuq, nuk mungojnë pozat me Luizin

Kiara e mrekullueshme me fustan të kuq, nuk mungojnë pozat me Luizin

Yjet
Jori flet për raportin me Luizin dhe nëse Kiara ishte xheloze për ta

Jori flet për raportin me Luizin dhe nëse Kiara ishte xheloze për ta

Po Flitet
Publikohen deklarata kundërthënëse të Kiarës në dy netët e spektaklit të Big Brother VIP Albania

Publikohen deklarata kundërthënëse të Kiarës në dy netët e spektaklit të Big Brother VIP Albania

Yjet
Rikthimi i Kiarës në BBVA, Luizi: Më ra në sy ndryshimi i sjelljes së saj, mendova mos ishte ndonjë lojë

Rikthimi i Kiarës në BBVA, Luizi: Më ra në sy ndryshimi i sjelljes së saj, mendova mos ishte ndonjë lojë

Yjet
E shoqëroi gjatë një koncerti në Kosovë, Luizi e fton Kiarën në skenë për të kënduar me të

E shoqëroi gjatë një koncerti në Kosovë, Luizi e fton Kiarën në skenë për të kënduar me të

Yjet
Efi Dhedhes për dasmën e Luizit dhe Kiarës në Big Brother: Më është dukur hap i nxituar

Efi Dhedhes për dasmën e Luizit dhe Kiarës në Big Brother: Më është dukur hap i nxituar

Yjet
Luizi flet sërish për situatën në lavaman: Ishte reagimi i Kiarës ajo që nxiti mërzitjen në publik

Luizi flet sërish për situatën në lavaman: Ishte reagimi i Kiarës ajo që nxiti mërzitjen në publik

Yjet
Luizi thotë se nuk e kishte menduar kurrë se do ta gjente dashurinë në BBVA: Erdhi natyrshëm

Luizi thotë se nuk e kishte menduar kurrë se do ta gjente dashurinë në BBVA: Erdhi natyrshëm

Yjet
Olta në Post Big Brother VIP Albania: Vazhdoj të mendoj që Luizi nuk është për Kiarën

Olta në Post Big Brother VIP Albania: Vazhdoj të mendoj që Luizi nuk është për Kiarën

Yjet
Rama pyet Luizin nëse martesa me Kiarën është reale apo për spektakël

Rama pyet Luizin nëse martesa me Kiarën është reale apo për spektakël

Yjet
Kiara Tito reagon ndaj një llogarie që i është hapur në Facebook, kërkon nga ndjekësit që ta bllokojnë

Kiara Tito reagon ndaj një llogarie që i është hapur në Facebook, kërkon nga ndjekësit që ta bllokojnë

Yjet
Kiara Tito shkëlqen në fotosesionin e ri

Kiara Tito shkëlqen në fotosesionin e ri

Yjet
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito shkëmbejnë puthje në buzë gjatë një live në Instagram

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito shkëmbejnë puthje në buzë gjatë një live në Instagram

Yjet
Tha se e kërcënoi, Kiara i reagon ashpër Teas: Do të përballesh me të gjitha shpifjet që ke bërë

Tha se e kërcënoi, Kiara i reagon ashpër Teas: Do të përballesh me të gjitha shpifjet që ke bërë

Yjet
“Ku është Kiara, përse nuk është me ty” – Luiz Ejlli e përmend në koncertin në Gjakovë

“Ku është Kiara, përse nuk është me ty” – Luiz Ejlli e përmend në koncertin në Gjakovë

Yjet
Olta me ‘akuza’ të forta ndaj Kiarës: Po e shfrytëzon Luizin sepse është shumë i famshëm

Olta me ‘akuza’ të forta ndaj Kiarës: Po e shfrytëzon Luizin sepse është shumë i famshëm

Yjet
“Je i fundit që mund të shesësh moral” – Luizi përplaset me Amosin në Post BBVA për termin ofendues që përdori kundrejt Kiarës

“Je i fundit që mund të shesësh moral” – Luizi përplaset me Amosin në Post BBVA për termin ofendues që përdori kundrejt Kiarës

Yjet
Luizi tregon arsyet pse familja e tij nuk ishin të pranishëm në dasmë

Luizi tregon arsyet pse familja e tij nuk ishin të pranishëm në dasmë

Yjet
Tea deklaroi se është kërcënuar nga Kiara, Luizi: Kishte ngatërruar derën e policisë, shkoi për të bërë buzët

Tea deklaroi se është kërcënuar nga Kiara, Luizi: Kishte ngatërruar derën e policisë, shkoi për të bërë buzët

Yjet