LAJMI I FUNDIT:

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Aktori i njohur shkodran, Julian Deda, ka dhënë një intervistë mbrëmjen e djeshme brenda emisionit “Big Brother VIP Albania”.

Një prej momenteve që ai zgjodhi të komentojë ishte propozimi i martesës që Luiz Ejlli i bëri Kiara Titos, brenda në BBVA.

Luiz Ejlli, fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP Albania”, u bë i njohur për lidhjen e tij me Kiara Titon brenda shtëpisë, lidhje e cila u kurorëzua me një propozim martese.

Jul Deda më pas rrëfeu se Luizi i ka propozuar duke përdorur një tekst të Julit.

“Luizi i ka propozuar Kiarës me një tekst timin. ‘Moj Juliet… unë do ta djeg Shkodrën…’, është e imja ajo, kështu që…”– u shpreh Julian Deda në intervistë, duke u shprehur me një dozë krenarie për përdorimin e fjalëve të tij në një moment kaq të rëndësishëm.

Por pas kësaj deklarate nuk ka munguar reagimi i vetë Luiz Ejllit, i cili ka zgjedhur të përgjigjet me një ton ironik.

Këngëtari ka hedhur poshtë pretendimin e Dedës, duke theksuar se autorësia e tekstit i përket një personi tjetër.

“Teksti është i Sander Ruçit po nejse”- ka shkruar Luiz Ejlli në një postim. /Telegrafi/

@no.comment002

#bigbrother #bigbrothervipalbania #bigbrotheralbaniavip #meritonmjekiqi #fyp #viral #viralvideo #viraltiktok #kosova #kosovaalbania #like #nocomment002 #juldeda #ledionlico #juliandeda #follow #share #luizejlli #meluizin #kiaratito

♬ original sound – NO COMMENT 🇦🇱

Në trend Magazina

Më shumë
Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Magazina
Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Magazina
Kalo në kategori