LAJMI I FUNDIT:

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito bashkë me vajzën e tyre shijojnë pushimet në Turqi

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito bashkë me vajzën e tyre shijojnë pushimet në Turqi
Foto: Screenshot/Instagram

Fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli, po vazhdon të jetë një nga emrat më të komentuar në media e shtypin rozë.

Ai bashkë me partneren e tij, Kiara Titon, edhe sivjet kanë qenë ndër personazhet më të përfolur.

Dyshja u bënë prindër për herë të parë në fund të muajit prill, ku mirëpritën Luna Mari Ejllin.


View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Familja e kompletuar kanë nisur pushimet dhe si destinacion kanë zgjedhur Bodrumin e Turqisë.

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit
Lexo po ashtu Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Ata po kalojnë një periudhë të bukur, derisa këtë herë i është bashkuar edhe vajza e tyre.

View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

“Nuk keni përjetuar ndonjë aventurë derisa të shkoni në pushime me një fëmijë”, ka qenë përshkrimi që i është vënë postimit.

Kiara dhe Luizi u njohën në Big Brother, të cilët kurorëzuan edhe dashurinë e tyre me martesë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian dhe motra e saj marrin pjesë në dasmën e miliarderit më të madh në Azi, vishen si indiane në ceremoni

Kim Kardashian dhe motra e saj marrin pjesë në dasmën e miliarderit më të madh në Azi, vishen si indiane në ceremoni

Magazina
Bebe Rexha vë në pah gjoksin atraktiv në imazhet e fundit me dekoltenë e hapur

Bebe Rexha vë në pah gjoksin atraktiv në imazhet e fundit me dekoltenë e hapur

Magazina
Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Magazina
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina
Në Sunny Hill do të performojnë emrat më të njohur të hip-hop skenës vendore: Konfirmohen PINT, Ghetto Geasy dhe Capital T

Në Sunny Hill do të performojnë emrat më të njohur të hip-hop skenës vendore: Konfirmohen PINT, Ghetto Geasy dhe Capital T

Magazina

"Sepse Bana's të ban mirë", Arbana Osmani sjell sipërmarrjen e saj në Prishtinë: Radhën e ka rikthimi në ekran

Butrint Avdyli
Kalo në kategori