LAJMI I FUNDIT:

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit
Foto: Screenshot/Instagram

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito po shijojnë pushimet e para për këtë verë bashkë me familjet e tyre.

Kështu kanë treguar përmes rrjeteve sociale, në bazë të disa pamjeve që kanë ndarë.

Ka qenë moderatorja e njohur që ka zbuluar se si destinacion kanë zgjedhur jugun e Shqipërisë.


Foto: Screenshot/Instagram

Ish-banorët e Big Brother VIP Albania duken më të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes
Lexo po ashtu Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

“Këtë javë”, ka shkruar ajo.

Foto: Screenshot/Instagram

Kiara ka arritur të kthehet në formë të mrekullueshme pak muaj pas lindjes.

Ajo dhe fituesi i edicionit të dytë të Big Brother kanë mirëpritur një vajzë në prill, Luna Mari. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)