LAJMI I FUNDIT:
Luiz Ejlli

Luiz Ejlli

813 Artikuj

Lumi B, Luiz Ejlli, Bruno Revolt dhe Naldi sjellin këngën “Do Pi”

Lumi B, Luiz Ejlli, Bruno Revolt dhe Naldi sjellin këngën “Do Pi”

Muzikë
Dueti që po mbahet ‘sekret’, Luiz Ejlli dhe Bruno i BBVK bashkojnë forcat për një hit veror?

Dueti që po mbahet ‘sekret’, Luiz Ejlli dhe Bruno i BBVK bashkojnë forcat për një hit veror?

Muzikë
Aludime të shumta? Luiz Ejlli zbulon nëse do të jetë pjesë e një seriali turk

Aludime të shumta? Luiz Ejlli zbulon nëse do të jetë pjesë e një seriali turk

Yjet
Iu premtuan në Big Brother bashkë me Kiarën, Luiz Ejlli thotë se akoma nuk u realizuan pushimet në Maldive

Iu premtuan në Big Brother bashkë me Kiarën, Luiz Ejlli thotë se akoma nuk u realizuan pushimet në Maldive

Yjet
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito bashkë me vajzën e tyre shijojnë pushimet në Turqi

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito bashkë me vajzën e tyre shijojnë pushimet në Turqi

Yjet
Aulona Musta: Ilir Shaqiri, Luiz Ejlli dhe Egla Ceno mund të jenë pjesë në sezonin e katërt të Big Brother VIP Albania

Aulona Musta: Ilir Shaqiri, Luiz Ejlli dhe Egla Ceno mund të jenë pjesë në sezonin e katërt të Big Brother VIP Albania

Po Flitet
Luiz Ejlli, DJ Gimi-O dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re “Mos luj”

Luiz Ejlli, DJ Gimi-O dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re “Mos luj”

Muzikë
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Yjet
Lista e artistëve që do të këndojnë në Karnavalin “Golden Eagle”

Lista e artistëve që do të këndojnë në Karnavalin “Golden Eagle”

Yjet
SPAK heton Luiz Ejllin – kërcënoi zyrtarët e IKMT për të mos shembur një ndërtesë

SPAK heton Luiz Ejllin – kërcënoi zyrtarët e IKMT për të mos shembur një ndërtesë

Yjet
Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Yjet
Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Muzikë
Luiz Ejlli paralajmëron këngën e re në bashkëpunim me Melinda Ademin

Luiz Ejlli paralajmëron këngën e re në bashkëpunim me Melinda Ademin

Muzikë
Kiara Tito tregon se si duket pas shtatzënisë, pas publikimit të një fotografie në Instagram

Kiara Tito tregon se si duket pas shtatzënisë, pas publikimit të një fotografie në Instagram

Yjet
Çifti Luiz Ejlli dhe Kiara Tito marrin surprizën e veçantë nga fansi “i zjarrtë” – publikohen fotografitë e tyre në Times Square, New York

Çifti Luiz Ejlli dhe Kiara Tito marrin surprizën e veçantë nga fansi “i zjarrtë” – publikohen fotografitë e tyre në Times Square, New York

Yjet
Luizi dhe Kiara zbulojnë për herë të parë portretin e vajzës së tyre

Luizi dhe Kiara zbulojnë për herë të parë portretin e vajzës së tyre

Yjet
“Mos u mërzisni, provoni vitin tjetër”, Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e Big Brother VIP Albania 3

“Mos u mërzisni, provoni vitin tjetër”, Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e Big Brother VIP Albania 3

Yjet
Luiz Ejlli ndez atmosferën në festën e Big Brother – Egla Ceno i bashkohet në skenë duke bërë ‘twerk’

Luiz Ejlli ndez atmosferën në festën e Big Brother – Egla Ceno i bashkohet në skenë duke bërë ‘twerk’

Yjet
Egla Ceno përmbys rekordet – Videoja e fikjes së dritave të Big Brother VIP shënon shikueshmëri më të lartë se Luiz Ejlli

Egla Ceno përmbys rekordet – Videoja e fikjes së dritave të Big Brother VIP shënon shikueshmëri më të lartë se Luiz Ejlli

Yjet
Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e kopjuar? Melodia dhe skenografia janë krejtësisht të ngjashme me një këngë turke

Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e kopjuar? Melodia dhe skenografia janë krejtësisht të ngjashme me një këngë turke

Muzikë
“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Yjet
Luiz Ejlli dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e shumëpritur “Ding Ding”

Luiz Ejlli dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e shumëpritur “Ding Ding”

Muzikë
Luizi dhe Geti në një klip me shumë ngjyra – zbulojnë datën e publikimit të bashkëpunimit të tyre më të ri

Luizi dhe Geti në një klip me shumë ngjyra – zbulojnë datën e publikimit të bashkëpunimit të tyre më të ri

Muzikë
Kiara Tito zbulon pak nga portreti i të bijës: E bëra një dëshirë dhe ajo u realizua

Kiara Tito zbulon pak nga portreti i të bijës: E bëra një dëshirë dhe ajo u realizua

Yjet


mob5