LAJMI I FUNDIT:

“Pse shkruan anglisht kur s’din?”, si i reagoi Kader Kicaj ndjekësit që i parashtroi këtë pyetje

“Pse shkruan anglisht kur s’din?”, si i reagoi Kader Kicaj ndjekësit që i parashtroi këtë pyetje

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Kader Kicaj ka qenë një ndër banoret më të pikasura gjatë këtij edicioni.

Së fundmi, shfrytëzoi rastin t’u përgjigjej një sërë pyetjeve prej ndjekësve të saj në Instagram, për të cilat nuk hezitoi aspak.


“Pse shkruan anglisht kur s’din moj”, ishte një pyetje që iu shtrua Kaderit nga një përdorues, por ajo nuk ngurroi që të fliste hapur.

Foto: Kader Kicaj / Instagram

“Unë e kam pranu publikisht para krejtve që nuk di… S’ka marre kurgjo këtu me msu, gjithmonë ka vend për përmirësime…Pse me aq shumë vrull po komentoni rreth kësaj pjese”, ishte përgjigjja e Kaderit ndaj komentuesit anonim.

Ish-banorja e edicionit të dytë të BBVK-s, ka krijuar mjaft dinamika në shtëpi duke zgjuar vëmendjen e të gjithëve.

Foto: Kader Kicaj dhe Lumbardh Salihu

Ajo krijoi një lidhje me tashmë fituesin e këtij edicioni, Lumbardh Salihun. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Magazina
E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz në tapetin e kuq

E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz në tapetin e kuq

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Kalo në kategori