LAJMI I FUNDIT:

Kiara Tito ‘thumbon’ me postimin e fundit: Qentë të lehin, karvani ecën përpara

Kiara Tito ‘thumbon’ me postimin e fundit: Qentë të lehin, karvani ecën përpara

Kiara Tito pas përfundimit të eksperiencë në Big Brother VIP Albania është bërë aktive në rrjetet sociale.

Reklama

Qe kur u eliminua nga BBVA, të shtunën që lamë pas, moderatorja ka dërguar disa mesazhe në mbështetjen të partnerit të saj Luiz Ejlli.

Edhe së fundmi, Kiara pas reagime që ka marrë për lidhjen e saj me këngëtarin pas daljes nga shtëpia e famshme ka bërë një reagimi duke ‘thumbuar’ ata që janë kundër tyre.

Foto: Kiara Tito/Instagram

“Qentë të lehin, karvani ecën përpara”, ka shkruar Kiara në mbishkrimin e një fotografie ku shihet bashkë me Luizin.

Kiara Tito reagon për rastin tragjik që ndodhi në Top Channel, dërgon edhe një mesazh tjetër për Luizin
Lexo po ashtu Kiara Tito reagon për rastin tragjik që ndodhi në Top Channel, dërgon edhe një mesazh tjetër për Luizin

Ndërkohë, prezantuesja sonte (e marët) gjithashtu ka reaguar për lajmin tragjik të vrasjes së rojës së sigurisë në Top Channel, njëkohësisht, ajo shprehu mbështetjen e vazhdueshme për Luizin.

Foto: Kiara Tito/Instagram

Ndryshe, për shkak të rastit të kobshëm që ndodhi në këtë medium spektakli i së martës nuk u mbajt si zakonisht.

Prezantuesja Arbana Osmani hapi spektaklin duke i informuar banorët për ngjarjen për ta mbyllur më pas mbrëmjen pas vazhduar rrjedhën e zakonshme. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Magazina
Kalo në kategori