LAJMI I FUNDIT:

Keisi qan pas spektaklit në BBVA, thotë se nuk ka qenë në lidhje me Lorencin

Keisi qan pas spektaklit në BBVA, thotë se nuk ka qenë në lidhje me Lorencin
Foto: Facebook

Keisi Medini ka shpërthyer në lot pas spektaklit të natës së kaluar (e shtunë) në Big Brother VIP Albania.

Reklama

Ajo ka ngelur e habitur dhe nuk e priti aspak mirë deklaratën e Lorenc Hasramës, ku tha se ata kanë qenë të lidhur jashtë shtëpisë.

Gjatë një bisede me Luizin, biondja ka thënë se nuk ishin të lidhur por në një njohje.

Këngëtarja tutje theksoi se nuk do dëshironte të hapej fare kjo temë, për faktin se del e shëmtuar jashtë.

Lorenci e pranoi se ka qenë i lidhur me Keisin, reagon Sabiani: Jashtë nga ajo shtëpi se besëprerët duan të marrin vëmendje prej teje
Lexo po ashtu Lorenci e pranoi se ka qenë i lidhur me Keisin, reagon Sabiani: Jashtë nga ajo shtëpi se besëprerët duan të marrin vëmendje prej teje

Pjesë nga biseda e Luizit dhe Keisit:

Luizi: “Nuk e ka bërë për të të dëmtuar lojën ty”.

Keisi: “Nuk e kam për atë”.

Luizi: “Po për ça? Për faktin se me demek po të del nami që ke qenë e lidhur?”.

Keisi: “Nuk kam qenë e lidhur, kemi patur njohjen tonë, ça lidhje ka se kemi një jetë aty jashtë po në momentin që ti futesh brenda unë dal shumë shëmtuar. Nuk do doja të hapej fare si temë. Nuk kam pasur dëshirë”.

Nga ana tjetër, Lorenci po qëndronte i mërzitur dhe i vetmuar në dhomën e grimit. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori