LAJMI I FUNDIT:

Në fokus

“Williams dhe Yamal të jashtëzakonshëm, por ne duam fitore ndaj Spanjës” – Balliu flet për ndeshjen vendimtare në mediat spanjolle

“Williams dhe Yamal të jashtëzakonshëm, por ne duam fitore ndaj Spanjës” – Balliu flet për ndeshjen vendimtare në mediat spanjolle

Kombëtarja e Shqipërisë
Rrokulliset një veturë në Budakovë të Suharekës, lëndohen dy persona

Rrokulliset një veturë në Budakovë të Suharekës, lëndohen dy persona

Kronika e Zezë
Shkaku i temperaturave të larta, të paktën 150 të vdekur në Meksikë

Shkaku i temperaturave të larta, të paktën 150 të vdekur në Meksikë

Amerika Latine
Prishet miqësia mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

Prishet miqësia mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

Po Flitet
Disa zona të rajonit të Prishtinës mbesin pa ujë të pijes

Disa zona të rajonit të Prishtinës mbesin pa ujë të pijes

Rajoni i Prishtinës
A keni parë ndonjëherë kësi veture të çuditshme?

A keni parë ndonjëherë kësi veture të çuditshme?

Auto Lajme
Sean ‘Diddy’ Combs pastron të gjithë faqen në Instagram, duke përfshirë videon e kërkimfaljes së ish-të dashurës për sulm fizik

Sean ‘Diddy’ Combs pastron të gjithë faqen në Instagram, duke përfshirë videon e kërkimfaljes së ish-të dashurës për sulm fizik

Yjet
​”Miss Freedom of the World”, vajza filipineze që do të lobojë për Kosovën

​”Miss Freedom of the World”, vajza filipineze që do të lobojë për Kosovën

Yjet
Nuk është vështirë ta lumturoni femrën: Mirëpo, vetëm nëse dini çka të bëni!

Nuk është vështirë ta lumturoni femrën: Mirëpo, vetëm nëse dini çka të bëni!

Lifestyle
Mbappe po kërkon 100 milionë euro nga PSG-ja, pavarësisht kalimit tek Real Madridi

Mbappe po kërkon 100 milionë euro nga PSG-ja, pavarësisht kalimit tek Real Madridi

Ndërkombëtare
Në Prizren u mbajt trajnimi në fushën e gazetarisë “Mobile Journalism”

Në Prizren u mbajt trajnimi në fushën e gazetarisë “Mobile Journalism”

Kosovë
Rreth 160 nxënës shfaqin projektet e tyre në “Vushtrria Code Fest”

Rreth 160 nxënës shfaqin projektet e tyre në “Vushtrria Code Fest”

Blinera Mehmeti
Arbana Osmani zbulon letrën që i dërgoi Edi Ramës kur ishte në moshën 12-vjeçare

Arbana Osmani zbulon letrën që i dërgoi Edi Ramës kur ishte në moshën 12-vjeçare

Yjet
Inteligjenca artificiale, nga ndihmës i përditshëm deri tek kontrolli masiv

Inteligjenca artificiale, nga ndihmës i përditshëm deri tek kontrolli masiv

Lajme Teknologji
Princi William me fëmijët janë fansa të Taylor Swift, pozojnë me artisten pas mbarimit të koncertit

Princi William me fëmijët janë fansa të Taylor Swift, pozojnë me artisten pas mbarimit të koncertit

Yjet
Dronët e vegjël së shpejti do të humbasin avantazhin luftarak, thotë shefi i ushtrisë franceze

Dronët e vegjël së shpejti do të humbasin avantazhin luftarak, thotë shefi i ushtrisë franceze

Evropa

Në Trend

Më shumë
Spalletti e zuri duke luajtur 'PlayStation', ylli i Italisë largohet nga formacioni startues për ndeshjen me Kroacinë

Spalletti e zuri duke luajtur 'PlayStation', ylli i Italisë largohet nga formacioni startues për ndeshjen me Kroacinë

Ndërkombëtare
Me flamurin kombëtar dhe atë të Kosovës mbi arkivol, në Kalabari i jepet lamtumira e fundit At Antonio Belushit

Me flamurin kombëtar dhe atë të Kosovës mbi arkivol, në Kalabari i jepet lamtumira e fundit At Antonio Belushit

Lajme
Mësoni pse Holandës iu anulua goli i Xavi Simons kundër Francës

Mësoni pse Holandës iu anulua goli i Xavi Simons kundër Francës

Përfaqësueset
Mbappe po kërkon 100 milionë euro nga PSG-ja, pavarësisht kalimit tek Real Madridi

Mbappe po kërkon 100 milionë euro nga PSG-ja, pavarësisht kalimit tek Real Madridi

Ndërkombëtare
Dronët e vegjël së shpejti do të humbasin avantazhin luftarak, thotë shefi i ushtrisë franceze

Dronët e vegjël së shpejti do të humbasin avantazhin luftarak, thotë shefi i ushtrisë franceze

Evropa
Miliona njerëz mbetën pa energji elektrike në pak sekonda, këto janë tri teoritë që shkaktuan terrin në Ballkan

Miliona njerëz mbetën pa energji elektrike në pak sekonda, këto janë tri teoritë që shkaktuan terrin në Ballkan

Botë
Kalo në kategori

Lajme

​Largimi i serbëve nga institucionet në veri, Elshani: Asnjë polic i larguar nuk merr pagë nga Kosova

​Largimi i serbëve nga institucionet në veri, Elshani: Asnjë polic i larguar nuk merr pagë nga Kosova

Lajme

"Kanë dalë gjyshet kanë shku me i këqyr nipat, u kënaqën"- Bislimi mohon ikjen e të rinjve nga Kosova

Lajme
Aliu jep lajmin e mirë për diasporën, nga 24 qershori hapen linja të reja të fluturimeve nga Prishtina në Zvicër

Aliu jep lajmin e mirë për diasporën, nga 24 qershori hapen linja të reja të fluturimeve nga Prishtina në Zvicër

Lajme
Ndihmës Sekretari i OKB-së për Evropë, Jença: Përkrahim dialogun Kosovë-Serbi

Ndihmës Sekretari i OKB-së për Evropë, Jença: Përkrahim dialogun Kosovë-Serbi

Lajme
Murati: Kemi mbështetur mbi 61 mijë familje të cenueshme duke ua subvencionuar faturat e energjisë elektrike, mbështetja vazhdon sërish gjatë dimrit

Murati: Kemi mbështetur mbi 61 mijë familje të cenueshme duke ua subvencionuar faturat e energjisë elektrike, mbështetja vazhdon sërish gjatë dimrit

Lajme
Vdes ish-kryetari i Klinës, Prenkë Gjetaj

Vdes ish-kryetari i Klinës, Prenkë Gjetaj

Lajme
Kalo në kategori
Ndërprerja e energjisë në Shqipëri, Balluku: Jemi në një situatë kritike, e njëjta gjë ndodhi në Kroaci dhe Mal të Zi

Ndërprerja e energjisë në Shqipëri, Balluku: Jemi në një situatë kritike, e njëjta gjë ndodhi në Kroaci dhe Mal të Zi

Lajme

"Babai, vëllai e i fejuari e rrahën 29-vjeçaren se nuk pranoi të bashkëjetonte me partnerin”, detaje nga ngjarja në Vlorë

Lajme
U rrah nga burrat e familjes! 29-vjeçaren e kishin fejuar pa dëshirën e saj, kur tha “jo” për të bashkëjetuar e rrahën barbarisht

U rrah nga burrat e familjes! 29-vjeçaren e kishin fejuar pa dëshirën e saj, kur tha “jo” për të bashkëjetuar e rrahën barbarisht

Lajme
Shkëputja e energjisë elektrike në Shqipëri dhe rajon, Rrjeti Evropian Operatorëve të Sistemit të Transmisionit: Do të nisim hetim të detajuar

Shkëputja e energjisë elektrike në Shqipëri dhe rajon, Rrjeti Evropian Operatorëve të Sistemit të Transmisionit: Do të nisim hetim të detajuar

Lajme
Poeti Agim Doçi pëson hemoragji cerebrale

Poeti Agim Doçi pëson hemoragji cerebrale

Lajme
Lundronin brenda perimetrit duke rrezikuar pushuesit, bllokohen 16 mjete lundruese në bregdetin shqiptar

Lundronin brenda perimetrit duke rrezikuar pushuesit, bllokohen 16 mjete lundruese në bregdetin shqiptar

Lajme
Kalo në kategori
Rrokulliset një veturë në Budakovë të Suharekës, lëndohen dy persona

Rrokulliset një veturë në Budakovë të Suharekës, lëndohen dy persona

Kronika e Zezë
Vdekja e katër burrave në Prishtinë, Policia nis hetimet

Vdekja e katër burrave në Prishtinë, Policia nis hetimet

Kronika e Zezë
I shkaktuan dëme në vlerë mbi 600 mijë euro dhe e detyruan viktimën ta mbyllte kompaninë, detaje nga rasti i fajdexhinjëve në Gjilan

I shkaktuan dëme në vlerë mbi 600 mijë euro dhe e detyruan viktimën ta mbyllte kompaninë, detaje nga rasti i fajdexhinjëve në Gjilan

Kronika e Zezë
Vdekja e katër burrave në lokacione të ndryshme në Prishtinë, Prokuroria: Në koordinim me Policinë po ndërmarrim veprime për ndriçimin e rrethanave

Vdekja e katër burrave në lokacione të ndryshme në Prishtinë, Prokuroria: Në koordinim me Policinë po ndërmarrim veprime për ndriçimin e rrethanave

Besnike Salihu
Në Prishtinë nusja rrahu vjehrrën

Në Prishtinë nusja rrahu vjehrrën

Kronika e Zezë
Një grua në Prishtinë kafshohet nga qeni, ajo që i doli në ndihmë ishte kafshuar ditë më parë

Një grua në Prishtinë kafshohet nga qeni, ajo që i doli në ndihmë ishte kafshuar ditë më parë

Kronika e Zezë
Kalo në kategori
Moti në Maqedoninë e Veriut

Moti në Maqedoninë e Veriut

Lajme
Vdekja e ushtarit 25-vjeçar – Shtabi i Përgjithshëm: Ushtria nuk ka helikopter i cili i plotëson kushtet për transport special mjekësor

Vdekja e ushtarit 25-vjeçar – Shtabi i Përgjithshëm: Ushtria nuk ka helikopter i cili i plotëson kushtet për transport special mjekësor

Lajme
Spasovski: Mickoski ka ndryshuar qëndrim për Marrëveshjen e Prespës dhe programi i Qeverisë është larg premtimeve

Spasovski: Mickoski ka ndryshuar qëndrim për Marrëveshjen e Prespës dhe programi i Qeverisë është larg premtimeve

Lajme
Nga e hëna rënie e lehtë e temperaturave dhe reshje të përkohshme në Maqedoni

Nga e hëna rënie e lehtë e temperaturave dhe reshje të përkohshme në Maqedoni

Lajme
Në Qeverinë e RMV-së do të ketë pesë zv.kryeministra

Në Qeverinë e RMV-së do të ketë pesë zv.kryeministra

Lajme
Me mbi 25 tonë ujë zjarri në Kërçovë është vënë nën kontroll

Me mbi 25 tonë ujë zjarri në Kërçovë është vënë nën kontroll

Lajme
Kalo në kategori

Sport

Më shumë
Turqia dhe Portugalia luajnë vetëm për tri pikët, formacionet zyrtare

Turqia dhe Portugalia luajnë vetëm për tri pikët, formacionet zyrtare

Përfaqësueset
Tifozët e Chelseat mbetën të befasuar kur mësuan pagën qesharake të Cole Palmer

Tifozët e Chelseat mbetën të befasuar kur mësuan pagën qesharake të Cole Palmer

Premier League
Barcelona po tenton ta shes yllin e skuadrës për ta paguar klauzolën e Nico Williams

Barcelona po tenton ta shes yllin e skuadrës për ta paguar klauzolën e Nico Williams

La Liga
Fiorentina nis bisedimet për transferimin e top yllit të Barcelonës

Fiorentina nis bisedimet për transferimin e top yllit të Barcelonës

Serie A
Juventusi i propozon një marrëveshje të madhe shkëmbimi Manchester Unitedit

Juventusi i propozon një marrëveshje të madhe shkëmbimi Manchester Unitedit

Serie A
Nga Messi te Ronaldo, Batistuta dhe Shaqiri - Lojtarët që kanë shënuar më së shumti gola në turnet e mëdha

Nga Messi te Ronaldo, Batistuta dhe Shaqiri - Lojtarët që kanë shënuar më së shumti gola në turnet e mëdha

Ndërkombëtare
Kalo në kategori

Magazina

Më shumë
Blero dhe Afrona flirtojnë në Instagram? Veprimi i tyre bëri

Blero dhe Afrona flirtojnë në Instagram? Veprimi i tyre bëri "lëmsh" rrjetin

Magazina
Gani Gërmia puthi analistin gjatë emisionit

Gani Gërmia puthi analistin gjatë emisionit "Dueli Sportiv", ja reagimi i tij

Magazina
​

​"Miss Freedom of the World", vajza filipineze që do të lobojë për Kosovën

Magazina

"Mos më kërko, të të them lamtumirë", Xhensila thumbon Besin me këngën e re?

Magazina
Arbana Osmani zbulon letrën që i dërgoi Edi Ramës kur ishte në moshën 12-vjeçare

Arbana Osmani zbulon letrën që i dërgoi Edi Ramës kur ishte në moshën 12-vjeçare

Magazina
Lotina publikon çastet e ëmbla që po kalon me Mozzikun

Lotina publikon çastet e ëmbla që po kalon me Mozzikun

Magazina
Kalo në kategori

Botë

Më shumë
Një mik që nuk e kishte parë prej 20 vitesh i hipi në taksi - miliona njerëz emocionoi skena nga Dallasi

Një mik që nuk e kishte parë prej 20 vitesh i hipi në taksi - miliona njerëz emocionoi skena nga Dallasi

Amerika
Dënohen me burg katër anëtarët e familjes më të pasur të Britanisë - abuzuan me shërbëtorët

Dënohen me burg katër anëtarët e familjes më të pasur të Britanisë - abuzuan me shërbëtorët

Evropa
Fillon ndërtimi i tunelit hekurudhor nënujor Danimarkë-Gjermani që do të ‘zëvendësojë’ rrugën 45-minutëshe me traget me një 7-minutëshe me tren

Fillon ndërtimi i tunelit hekurudhor nënujor Danimarkë-Gjermani që do të ‘zëvendësojë’ rrugën 45-minutëshe me traget me një 7-minutëshe me tren

Botë
Më shumë se 40 të vrarë nga sulmet izraelite në qendër të Gazës

Më shumë se 40 të vrarë nga sulmet izraelite në qendër të Gazës

Botë
Shkaku i temperaturave të larta, të paktën 150 të vdekur në Meksikë

Shkaku i temperaturave të larta, të paktën 150 të vdekur në Meksikë

Amerika Latine
Burri mashtrues i kërkon dëmshpërblim prej 6 milionë dollarëve Apple - britaniku pretendon se ‘ka prova’ që kompania është fajtore për shkurorëzimin e tij

Burri mashtrues i kërkon dëmshpërblim prej 6 milionë dollarëve Apple - britaniku pretendon se ‘ka prova’ që kompania është fajtore për shkurorëzimin e tij

Evropa
Kalo në kategori

Ekonomi

Më shumë
Hakohet tregu më i madh turk i kriptovalutave

Hakohet tregu më i madh turk i kriptovalutave

Botë
Auto Mita shënon 5:0 në Kampionatin Evropian!

Auto Mita shënon 5:0 në Kampionatin Evropian!

Auto Mita
Zbuloni zbritjet dhe ofertat verore në Melodia Px

Zbuloni zbritjet dhe ofertat verore në Melodia Px

Melodia Px
A po e rollit njo me spec deri te pasit!

A po e rollit njo me spec deri te pasit!

Patos Kosova
Telegrafi Jobs - Platforma që ndihmon të ndërtoni të ardhmen tuaj profesionale

Telegrafi Jobs - Platforma që ndihmon të ndërtoni të ardhmen tuaj profesionale

Telegrafi Jobs
Punimet në rrugën Mitrovicë-Prishtinë, Durmishi: Po ecin me ritme të shpejta

Punimet në rrugën Mitrovicë-Prishtinë, Durmishi: Po ecin me ritme të shpejta

Ekonomi
Kalo në kategori

Kultura

Më shumë
Njeriu i dy mileniumeve

Njeriu i dy mileniumeve

Fjala+
Kryerja e haxhit nga shqiptarët e Kosovës gjatë periudhës osmane

Kryerja e haxhit nga shqiptarët e Kosovës gjatë periudhës osmane

Kulture
Thënie për nënën: Nëna është personi i vetëm në botë që të do para se të të shohë!

Thënie për nënën: Nëna është personi i vetëm në botë që të do para se të të shohë!

Jeta dhe vepra e Rexhep Mitrovicës: Duhet t’ia lëshojmë rrugën punës, jo fjalëve të thata

Jeta dhe vepra e Rexhep Mitrovicës: Duhet t’ia lëshojmë rrugën punës, jo fjalëve të thata

Kulture
VDES NGADALË

VDES NGADALË

Poezi
Kompleksi i Prometeut

Kompleksi i Prometeut

Kulture
Kalo në kategori

Stili

Më shumë
Nuk është vështirë ta lumturoni femrën: Mirëpo, vetëm nëse dini çka të bëni!

Nuk është vështirë ta lumturoni femrën: Mirëpo, vetëm nëse dini çka të bëni!

Lifestyle
Duket e pabesueshme, por kjo është fantazia seksuale më e madhe femërore

Duket e pabesueshme, por kjo është fantazia seksuale më e madhe femërore

Intimitet dhe Pasion
Përse meshkujt i ndërpresin marrëdhëniet me vajzat e bukura?

Përse meshkujt i ndërpresin marrëdhëniet me vajzat e bukura?

Lifestyle
Shikojeni mirë shuplakën tuaj: Nëse keni të shkruar këtë, tek ju fshihet sekreti!

Shikojeni mirë shuplakën tuaj: Nëse keni të shkruar këtë, tek ju fshihet sekreti!

Lifestyle
Të gjithë frikësohen ta provojnë, ndërkaq ata me përvojë e dinë që pa këtë pozë nuk ka seks!

Të gjithë frikësohen ta provojnë, ndërkaq ata me përvojë e dinë që pa këtë pozë nuk ka seks!

Intimitet dhe Pasion
A ka mundësi që të krijosh ndjenja për personin me të cilin bën seks të rastësishëm?

A ka mundësi që të krijosh ndjenja për personin me të cilin bën seks të rastësishëm?

Intimitet dhe Pasion
Kalo në kategori

Femra

Më shumë
Kini kujdes: Gjithmonë veproni kështu pas seksit

Kini kujdes: Gjithmonë veproni kështu pas seksit

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Ja si duhet t’i zgjidhni sytjenat të cilat do të ngrenë gjoksin tuaj

Ja si duhet t’i zgjidhni sytjenat të cilat do të ngrenë gjoksin tuaj

Keshilla Modë
Ekspertja e veshjeve tregon një artikull do t'i bëjë gjinjtë tuaj të duken më të mëdhenj pa sytjena me mbushje

Ekspertja e veshjeve tregon një artikull do t'i bëjë gjinjtë tuaj të duken më të mëdhenj pa sytjena me mbushje

Femra
Muaji i parë i shtatzënisë: Nuk jeni as të vetëdijshme se trupi juaj po ju dërgon një sinjal se ngjizja ka ndodhur

Muaji i parë i shtatzënisë: Nuk jeni as të vetëdijshme se trupi juaj po ju dërgon një sinjal se ngjizja ka ndodhur

Shtatzëna
Cilat nëna lindin fëmijë më të zgjuar?

Cilat nëna lindin fëmijë më të zgjuar?

Për nënat
Lirohuni nga pikat e zeza dhjamore në hundë me vetëm tri veprime

Lirohuni nga pikat e zeza dhjamore në hundë me vetëm tri veprime

Këshilla Estetike
Kalo në kategori

Tech

Më shumë
Bateria e ulët në telefonin tuaj? Zgjate jetën e saj me këtë zgjidhje të lehtë

Bateria e ulët në telefonin tuaj? Zgjate jetën e saj me këtë zgjidhje të lehtë

Teknologji
Inteligjenca artificiale, nga ndihmës i përditshëm deri tek kontrolli masiv

Inteligjenca artificiale, nga ndihmës i përditshëm deri tek kontrolli masiv

Teknologji
Në këtë mënyrë ata mund të thyejnë fjalëkalimin tuaj në më pak se 60 sekonda

Në këtë mënyrë ata mund të thyejnë fjalëkalimin tuaj në më pak se 60 sekonda

Teknologji
Netflix ndalon së punuari në këta modele të televizorit

Netflix ndalon së punuari në këta modele të televizorit

Teknologji
Do të tronditeni me këto pamje - hajduti 'mbushi' pantallonat me dhjetëra iPhone nga një dyqan i Apple, largohet pa u ndaluar nga askush

Do të tronditeni me këto pamje - hajduti 'mbushi' pantallonat me dhjetëra iPhone nga një dyqan i Apple, largohet pa u ndaluar nga askush

Teknologji
Këto janë super syzet inteligjente Ray-Ban - ato mund të postojnë në Instagram dhe luajnë muzikë

Këto janë super syzet inteligjente Ray-Ban - ato mund të postojnë në Instagram dhe luajnë muzikë

Teknologji
Kalo në kategori

Fun

Më shumë
Babai u kthye në shtëpi pas tre muajsh, reagimi i së bijës preku 17 milionë njerëz

Babai u kthye në shtëpi pas tre muajsh, reagimi i së bijës preku 17 milionë njerëz

Fun
Kolumbiania u zhgënjye nga bashkëmoshatarët dhe iu drejtua pensionistëve: Aktualisht është në lidhje me shtatë persona, ata e paguajnë për gjithçka

Kolumbiania u zhgënjye nga bashkëmoshatarët dhe iu drejtua pensionistëve: Aktualisht është në lidhje me shtatë persona, ata e paguajnë për gjithçka

Fun
Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Fun
Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Interesante
Kroati nuk u kujdes 'një sekondë' për drekën, shikoni se çfarë i ndodhi

Kroati nuk u kujdes 'një sekondë' për drekën, shikoni se çfarë i ndodhi

Fun
Një burrë japonez rrit tërfilin me 63 fletë dhe shënon rekord të ri botëror

Një burrë japonez rrit tërfilin me 63 fletë dhe shënon rekord të ri botëror

Interesante
Kalo në kategori

Më të lexuarat

Mësoni pse Holandës iu anulua goli i Xavi Simons kundër Francës

Mësoni pse Holandës iu anulua goli i Xavi Simons kundër Francës

Përfaqësueset

"Ndaj tij do të zbatohen sanksione disiplinore dhe financiare" - klubi i Rubin Kazanit me reagim për situatën e Mirlind Dakut

Përfaqësueset
Miliona njerëz mbetën pa energji elektrike në pak sekonda, këto janë tri teoritë që shkaktuan terrin në Ballkan

Miliona njerëz mbetën pa energji elektrike në pak sekonda, këto janë tri teoritë që shkaktuan terrin në Ballkan

Botë
Nga dyshimet për Policinë e Kosovës tek ndikimi te dëshmitarët, si e ndryshoi Specialja arsyetimin për t’i mbajtur në Hagë ish-krerët e UÇK-së

Nga dyshimet për Policinë e Kosovës tek ndikimi te dëshmitarët, si e ndryshoi Specialja arsyetimin për t’i mbajtur në Hagë ish-krerët e UÇK-së

Drejtësi
PDK kërkoi shkarkimin e ambasadorit Berishaj, deputeti Berisha e vizitoi në Zagreb: Biseduam për të mirën e kombit dhe shtetit

PDK kërkoi shkarkimin e ambasadorit Berishaj, deputeti Berisha e vizitoi në Zagreb: Biseduam për të mirën e kombit dhe shtetit

Politikë
Një mik që nuk e kishte parë prej 20 vitesh i hipi në taksi - miliona njerëz emocionoi skena nga Dallasi

Një mik që nuk e kishte parë prej 20 vitesh i hipi në taksi - miliona njerëz emocionoi skena nga Dallasi

Amerika