LAJMI I FUNDIT:

Në fokus

Arbana Osmani zbulon letrën që i dërgoi Edi Ramës kur ishte në moshën 12-vjeçare

Arbana Osmani zbulon letrën që i dërgoi Edi Ramës kur ishte në moshën 12-vjeçare

Yjet
Inteligjenca artificiale, nga ndihmës i përditshëm deri tek kontrolli masiv

Inteligjenca artificiale, nga ndihmës i përditshëm deri tek kontrolli masiv

Lajme Teknologji
Princi William me fëmijët janë fansa të Taylor Swift, pozojnë me artisten pas mbarimit të koncertit

Princi William me fëmijët janë fansa të Taylor Swift, pozojnë me artisten pas mbarimit të koncertit

Yjet
Dronët e vegjël së shpejti do të humbasin avantazhin luftarak, thotë shefi i ushtrisë franceze

Dronët e vegjël së shpejti do të humbasin avantazhin luftarak, thotë shefi i ushtrisë franceze

Evropa
Ja si duhet t’i zgjidhni sytjenat të cilat do të ngrenë gjoksin tuaj

Ja si duhet t’i zgjidhni sytjenat të cilat do të ngrenë gjoksin tuaj

Keshilla Modë
Nga Messi te Ronaldo, Batistuta dhe Shaqiri – Lojtarët që kanë shënuar më së shumti gola në turnet e mëdha

Nga Messi te Ronaldo, Batistuta dhe Shaqiri – Lojtarët që kanë shënuar më së shumti gola në turnet e mëdha

Ndërkombëtare
Gani Gërmia puthi analistin gjatë emisionit “Dueli Sportiv”, ja reagimi i tij

Gani Gërmia puthi analistin gjatë emisionit “Dueli Sportiv”, ja reagimi i tij

Yjet
Rruga “Nekibe Kelmendi” në Prishtinë mbyllet për dy muaj, komuna rekomandon qytetarët t’i përdorin rrugët alternative

Rruga “Nekibe Kelmendi” në Prishtinë mbyllet për dy muaj, komuna rekomandon qytetarët t’i përdorin rrugët alternative

Lajme
Burri mashtrues i kërkon dëmshpërblim prej 6 milionë dollarëve Apple – britaniku pretendon se ‘ka prova’ që kompania është fajtore për shkurorëzimin e tij

Burri mashtrues i kërkon dëmshpërblim prej 6 milionë dollarëve Apple – britaniku pretendon se ‘ka prova’ që kompania është fajtore për shkurorëzimin e tij

Evropa
Kolumbiania u zhgënjye nga bashkëmoshatarët dhe iu drejtua pensionistëve: Aktualisht është në lidhje me shtatë persona, ata e paguajnë për gjithçka

Kolumbiania u zhgënjye nga bashkëmoshatarët dhe iu drejtua pensionistëve: Aktualisht është në lidhje me shtatë persona, ata e paguajnë për gjithçka

Fun Lajme
Lundronin brenda perimetrit duke rrezikuar pushuesit, bllokohen 16 mjete lundruese në bregdetin shqiptar

Lundronin brenda perimetrit duke rrezikuar pushuesit, bllokohen 16 mjete lundruese në bregdetin shqiptar

Shqipëri
Një muaj paraburgim ndaj dy të dyshuarve për fajde dhe detyrim në Prishtinë

Një muaj paraburgim ndaj dy të dyshuarve për fajde dhe detyrim në Prishtinë

Drejtësi
Shkëputja e energjisë elektrike në Shqipëri dhe rajon, Rrjeti Evropian Operatorëve të Sistemit të Transmisionit: Do të nisim hetim të detajuar

Shkëputja e energjisë elektrike në Shqipëri dhe rajon, Rrjeti Evropian Operatorëve të Sistemit të Transmisionit: Do të nisim hetim të detajuar

Shqipëri
​”Miss Freedom of the World”, vajza filipineze që do të lobojë për Kosovën

​”Miss Freedom of the World”, vajza filipineze që do të lobojë për Kosovën

Yjet
Murati: Kemi mbështetur mbi 61 mijë familje të cenueshme duke ua subvencionuar faturat e energjisë elektrike, mbështetja vazhdon sërish gjatë dimrit

Murati: Kemi mbështetur mbi 61 mijë familje të cenueshme duke ua subvencionuar faturat e energjisë elektrike, mbështetja vazhdon sërish gjatë dimrit

Kosovë
Vetëm gjatë ditës së djeshme, ushtria ruse ka humbur 1110 ushtarë të tjerë në Ukrainë

Vetëm gjatë ditës së djeshme, ushtria ruse ka humbur 1110 ushtarë të tjerë në Ukrainë

Evropa

Në Trend

Më shumë
Spalletti e zuri duke luajtur 'PlayStation', ylli i Italisë largohet nga formacioni startues për ndeshjen me Kroacinë

Spalletti e zuri duke luajtur 'PlayStation', ylli i Italisë largohet nga formacioni startues për ndeshjen me Kroacinë

Ndërkombëtare
Mësoni pse Holandës iu anulua goli i Xavi Simons kundër Francës

Mësoni pse Holandës iu anulua goli i Xavi Simons kundër Francës

Përfaqësueset
Dronët e vegjël së shpejti do të humbasin avantazhin luftarak, thotë shefi i ushtrisë franceze

Dronët e vegjël së shpejti do të humbasin avantazhin luftarak, thotë shefi i ushtrisë franceze

Evropa
Blero dhe Afrona flirtojnë në Instagram? Veprimi i tyre bëri

Blero dhe Afrona flirtojnë në Instagram? Veprimi i tyre bëri "lëmsh" rrjetin

Magazina
Fiorentina nis bisedimet për transferimin e top yllit të Barcelonës

Fiorentina nis bisedimet për transferimin e top yllit të Barcelonës

Serie A
Miliona njerëz mbetën pa energji elektrike në pak sekonda, këto janë tri teoritë që shkaktuan terrin në Ballkan

Miliona njerëz mbetën pa energji elektrike në pak sekonda, këto janë tri teoritë që shkaktuan terrin në Ballkan

Botë
Kalo në kategori

Lajme

​Largimi i serbëve nga institucionet në veri, Elshani: Asnjë polic i larguar nuk merr pagë nga Kosova

​Largimi i serbëve nga institucionet në veri, Elshani: Asnjë polic i larguar nuk merr pagë nga Kosova

Lajme
Në Prizren u mbajt trajnimi në fushën e gazetarisë “Mobile Journalism”

Në Prizren u mbajt trajnimi në fushën e gazetarisë “Mobile Journalism”

Lajme
Murati: Kemi mbështetur mbi 61 mijë familje të cenueshme duke ua subvencionuar faturat e energjisë elektrike, mbështetja vazhdon sërish gjatë dimrit

Murati: Kemi mbështetur mbi 61 mijë familje të cenueshme duke ua subvencionuar faturat e energjisë elektrike, mbështetja vazhdon sërish gjatë dimrit

Lajme
Testi i Maturës, lënda e Matematikës më sfiduesja për nxënësit

Testi i Maturës, lënda e Matematikës më sfiduesja për nxënësit

Lajme
Aliu jep lajmin e mirë për diasporën, nga 24 qershori hapen linja të reja të fluturimeve nga Prishtina në Zvicër

Aliu jep lajmin e mirë për diasporën, nga 24 qershori hapen linja të reja të fluturimeve nga Prishtina në Zvicër

Lajme
Vdes ish-kryetari i Klinës, Prenkë Gjetaj

Vdes ish-kryetari i Klinës, Prenkë Gjetaj

Lajme
Kalo në kategori
U rrah nga burrat e familjes! 29-vjeçaren e kishin fejuar pa dëshirën e saj, kur tha “jo” për të bashkëjetuar e rrahën barbarisht

U rrah nga burrat e familjes! 29-vjeçaren e kishin fejuar pa dëshirën e saj, kur tha “jo” për të bashkëjetuar e rrahën barbarisht

Lajme
Ndërprerja e energjisë në Shqipëri, Balluku: Jemi në një situatë kritike, e njëjta gjë ndodhi në Kroaci dhe Mal të Zi

Ndërprerja e energjisë në Shqipëri, Balluku: Jemi në një situatë kritike, e njëjta gjë ndodhi në Kroaci dhe Mal të Zi

Lajme
Lundronin brenda perimetrit duke rrezikuar pushuesit, bllokohen 16 mjete lundruese në bregdetin shqiptar

Lundronin brenda perimetrit duke rrezikuar pushuesit, bllokohen 16 mjete lundruese në bregdetin shqiptar

Lajme
Poeti Agim Doçi pëson hemoragji cerebrale

Poeti Agim Doçi pëson hemoragji cerebrale

Lajme
Arrestohet në Durrës një person me rrezikshmëri të lartë, i akuzuar në Spanjë për vrasje - Policia e shtetit publikon pamje

Arrestohet në Durrës një person me rrezikshmëri të lartë, i akuzuar në Spanjë për vrasje - Policia e shtetit publikon pamje

Lajme
Shkëputja e energjisë elektrike në Shqipëri dhe rajon, Rrjeti Evropian Operatorëve të Sistemit të Transmisionit: Do të nisim hetim të detajuar

Shkëputja e energjisë elektrike në Shqipëri dhe rajon, Rrjeti Evropian Operatorëve të Sistemit të Transmisionit: Do të nisim hetim të detajuar

Lajme
Kalo në kategori
Vdekja e katër burrave në Prishtinë, Policia nis hetimet

Vdekja e katër burrave në Prishtinë, Policia nis hetimet

Kronika e Zezë
I shkaktuan dëme në vlerë mbi 600 mijë euro dhe e detyruan viktimën ta mbyllte kompaninë, detaje nga rasti i fajdexhinjëve në Gjilan

I shkaktuan dëme në vlerë mbi 600 mijë euro dhe e detyruan viktimën ta mbyllte kompaninë, detaje nga rasti i fajdexhinjëve në Gjilan

Kronika e Zezë
Në

Në "luftë me fajdexhinjtë”, aksion i ri i Policisë në tri lokacione në Gjilan – pamje nga arrestimi i dy të dyshuarve

Kronika e Zezë
Vdekja e katër burrave në lokacione të ndryshme në Prishtinë, Prokuroria: Në koordinim me Policinë po ndërmarrim veprime për ndriçimin e rrethanave

Vdekja e katër burrave në lokacione të ndryshme në Prishtinë, Prokuroria: Në koordinim me Policinë po ndërmarrim veprime për ndriçimin e rrethanave

Besnike Salihu
Në Prishtinë nusja rrahu vjehrrën

Në Prishtinë nusja rrahu vjehrrën

Kronika e Zezë
Dyshohet se dhunoi seksualisht një vajzë të mitur, arrestohet i dyshuari në Drenas

Dyshohet se dhunoi seksualisht një vajzë të mitur, arrestohet i dyshuari në Drenas

Kronika e Zezë
Kalo në kategori
Në Qeverinë e RMV-së do të ketë pesë zv.kryeministra

Në Qeverinë e RMV-së do të ketë pesë zv.kryeministra

Lajme
Moti në Maqedoninë e Veriut

Moti në Maqedoninë e Veriut

Lajme
Vdekja e ushtarit 25-vjeçar – Shtabi i Përgjithshëm: Ushtria nuk ka helikopter i cili i plotëson kushtet për transport special mjekësor

Vdekja e ushtarit 25-vjeçar – Shtabi i Përgjithshëm: Ushtria nuk ka helikopter i cili i plotëson kushtet për transport special mjekësor

Lajme
Spasovski: Mickoski ka ndryshuar qëndrim për Marrëveshjen e Prespës dhe programi i Qeverisë është larg premtimeve

Spasovski: Mickoski ka ndryshuar qëndrim për Marrëveshjen e Prespës dhe programi i Qeverisë është larg premtimeve

Lajme
Nga e hëna rënie e lehtë e temperaturave dhe reshje të përkohshme në Maqedoni

Nga e hëna rënie e lehtë e temperaturave dhe reshje të përkohshme në Maqedoni

Lajme
Ambasadorja amerikane: Nuk ka detyrim ligjor që BDI-ja të jetë në qeveri

Ambasadorja amerikane: Nuk ka detyrim ligjor që BDI-ja të jetë në qeveri

Lajme
Kalo në kategori

Sport

Më shumë
Barcelona po tenton ta shes yllin e skuadrës për ta paguar klauzolën e Nico Williams

Barcelona po tenton ta shes yllin e skuadrës për ta paguar klauzolën e Nico Williams

La Liga
Sylvinho bën premtimin e madh për popullin shqiptar për ndeshjen me Spanjën

Sylvinho bën premtimin e madh për popullin shqiptar për ndeshjen me Spanjën

Kombëtarja e Shqipërisë
Nga Messi te Ronaldo, Batistuta dhe Shaqiri - Lojtarët që kanë shënuar më së shumti gola në turnet e mëdha

Nga Messi te Ronaldo, Batistuta dhe Shaqiri - Lojtarët që kanë shënuar më së shumti gola në turnet e mëdha

Ndërkombëtare
Shqipëri -Spanjë, UEFA cakton gjyqtarin suedez për ta gjykuar këtë takim

Shqipëri -Spanjë, UEFA cakton gjyqtarin suedez për ta gjykuar këtë takim

Ndërkombëtare
Top skuadrat evropiane pas Seskos, Leipzigi po kërkon rreth 100 milionë për yllin slloven

Top skuadrat evropiane pas Seskos, Leipzigi po kërkon rreth 100 milionë për yllin slloven

Bundesliga
Juventusi i propozon një marrëveshje të madhe shkëmbimi Manchester Unitedit

Juventusi i propozon një marrëveshje të madhe shkëmbimi Manchester Unitedit

Serie A
Kalo në kategori

Magazina

Më shumë
Gani Gërmia puthi analistin gjatë emisionit

Gani Gërmia puthi analistin gjatë emisionit "Dueli Sportiv", ja reagimi i tij

Magazina
​

​"Miss Freedom of the World", vajza filipineze që do të lobojë për Kosovën

Magazina
Lotina publikon çastet e ëmbla që po kalon me Mozzikun

Lotina publikon çastet e ëmbla që po kalon me Mozzikun

Magazina
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Magazina
Derisa kolegët e tij luajnë në Euro 2024, Haaland shijon pushimet në Itali bashkë me të dashurën

Derisa kolegët e tij luajnë në Euro 2024, Haaland shijon pushimet në Itali bashkë me të dashurën

Magazina

"Mos më kërko, të të them lamtumirë", Xhensila thumbon Besin me këngën e re?

Magazina
Kalo në kategori

Botë

Më shumë
Një mik që nuk e kishte parë prej 20 vitesh i hipi në taksi - miliona njerëz emocionoi skena nga Dallasi

Një mik që nuk e kishte parë prej 20 vitesh i hipi në taksi - miliona njerëz emocionoi skena nga Dallasi

Amerika
Dënohen me burg katër anëtarët e familjes më të pasur të Britanisë - abuzuan me shërbëtorët

Dënohen me burg katër anëtarët e familjes më të pasur të Britanisë - abuzuan me shërbëtorët

Evropa
Vetëm gjatë ditës së djeshme, ushtria ruse ka humbur 1110 ushtarë të tjerë në Ukrainë

Vetëm gjatë ditës së djeshme, ushtria ruse ka humbur 1110 ushtarë të tjerë në Ukrainë

Evropa
Burri mashtrues i kërkon dëmshpërblim prej 6 milionë dollarëve Apple - britaniku pretendon se ‘ka prova’ që kompania është fajtore për shkurorëzimin e tij

Burri mashtrues i kërkon dëmshpërblim prej 6 milionë dollarëve Apple - britaniku pretendon se ‘ka prova’ që kompania është fajtore për shkurorëzimin e tij

Evropa
Fillon ndërtimi i tunelit hekurudhor nënujor Danimarkë-Gjermani që do të ‘zëvendësojë’ rrugën 45-minutëshe me traget me një 7-minutëshe me tren

Fillon ndërtimi i tunelit hekurudhor nënujor Danimarkë-Gjermani që do të ‘zëvendësojë’ rrugën 45-minutëshe me traget me një 7-minutëshe me tren

Botë
Stoltenberg: NATO nuk do ta mbrojë Qipron në rast se sulmohet nga Hezbollahu

Stoltenberg: NATO nuk do ta mbrojë Qipron në rast se sulmohet nga Hezbollahu

Evropa
Kalo në kategori

Ekonomi

Më shumë
Auto Mita shënon 5:0 në Kampionatin Evropian!

Auto Mita shënon 5:0 në Kampionatin Evropian!

Auto Mita
Zbuloni zbritjet dhe ofertat verore në Melodia Px

Zbuloni zbritjet dhe ofertat verore në Melodia Px

Melodia Px
A po e rollit njo me spec deri te pasit!

A po e rollit njo me spec deri te pasit!

Patos Kosova
Telegrafi Jobs - Platforma që ndihmon të ndërtoni të ardhmen tuaj profesionale

Telegrafi Jobs - Platforma që ndihmon të ndërtoni të ardhmen tuaj profesionale

Telegrafi Jobs
Punimet në rrugën Mitrovicë-Prishtinë, Durmishi: Po ecin me ritme të shpejta

Punimet në rrugën Mitrovicë-Prishtinë, Durmishi: Po ecin me ritme të shpejta

Ekonomi
Subvencionimi i faturave të rrymës, këtu mund të aplikojnë familjet e skemave sociale dhe pensionale

Subvencionimi i faturave të rrymës, këtu mund të aplikojnë familjet e skemave sociale dhe pensionale

Ekonomi
Kalo në kategori

Kultura

Më shumë
Kryerja e haxhit nga shqiptarët e Kosovës gjatë periudhës osmane

Kryerja e haxhit nga shqiptarët e Kosovës gjatë periudhës osmane

Kulture
Njeriu i dy mileniumeve

Njeriu i dy mileniumeve

Fjala+
Henry Moore, Lufta e Dytë Botërore dhe politika e ditëve të sotme

Henry Moore, Lufta e Dytë Botërore dhe politika e ditëve të sotme

Piktura
Harta e shteteve të Evropës, gjatë 2400 vjetëve

Harta e shteteve të Evropës, gjatë 2400 vjetëve

Tim eti, dy fjalë

Tim eti, dy fjalë

Kulture
ËSHTË KOHA

ËSHTË KOHA

Poezi
Kalo në kategori

Stili

Më shumë
Duket e pabesueshme, por kjo është fantazia seksuale më e madhe femërore

Duket e pabesueshme, por kjo është fantazia seksuale më e madhe femërore

Intimitet dhe Pasion
Të gjithë frikësohen ta provojnë, ndërkaq ata me përvojë e dinë që pa këtë pozë nuk ka seks!

Të gjithë frikësohen ta provojnë, ndërkaq ata me përvojë e dinë që pa këtë pozë nuk ka seks!

Intimitet dhe Pasion
Përse meshkujt i ndërpresin marrëdhëniet me vajzat e bukura?

Përse meshkujt i ndërpresin marrëdhëniet me vajzat e bukura?

Lifestyle
Shikojeni mirë shuplakën tuaj: Nëse keni të shkruar këtë, tek ju fshihet sekreti!

Shikojeni mirë shuplakën tuaj: Nëse keni të shkruar këtë, tek ju fshihet sekreti!

Lifestyle
A ka mundësi që të krijosh ndjenja për personin me të cilin bën seks të rastësishëm?

A ka mundësi që të krijosh ndjenja për personin me të cilin bën seks të rastësishëm?

Intimitet dhe Pasion
Janë të patrembur: Dy shenjat e zodiakut që kanë më shumë vetëbesim

Janë të patrembur: Dy shenjat e zodiakut që kanë më shumë vetëbesim

Astrologji
Kalo në kategori

Femra

Më shumë
Ja si duhet t’i zgjidhni sytjenat të cilat do të ngrenë gjoksin tuaj

Ja si duhet t’i zgjidhni sytjenat të cilat do të ngrenë gjoksin tuaj

Keshilla Modë
Kini kujdes: Gjithmonë veproni kështu pas seksit

Kini kujdes: Gjithmonë veproni kështu pas seksit

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Ekspertja e veshjeve tregon një artikull do t'i bëjë gjinjtë tuaj të duken më të mëdhenj pa sytjena me mbushje

Ekspertja e veshjeve tregon një artikull do t'i bëjë gjinjtë tuaj të duken më të mëdhenj pa sytjena me mbushje

Femra
Gjashtë ide të lezetshme grimi që t’i keni parasysh për çdo rast

Gjashtë ide të lezetshme grimi që t’i keni parasysh për çdo rast

Grim
E ëmbël, seksi, e mrekullueshme: Ja çka vërtet çfarë kuptimi kanë kur ju thotë kështu një mashkull!

E ëmbël, seksi, e mrekullueshme: Ja çka vërtet çfarë kuptimi kanë kur ju thotë kështu një mashkull!

Në çift
Cilat nëna lindin fëmijë më të zgjuar?

Cilat nëna lindin fëmijë më të zgjuar?

Për nënat
Kalo në kategori

Tech

Më shumë
Bateria e ulët në telefonin tuaj? Zgjate jetën e saj me këtë zgjidhje të lehtë

Bateria e ulët në telefonin tuaj? Zgjate jetën e saj me këtë zgjidhje të lehtë

Teknologji
Inteligjenca artificiale, nga ndihmës i përditshëm deri tek kontrolli masiv

Inteligjenca artificiale, nga ndihmës i përditshëm deri tek kontrolli masiv

Teknologji
Netflix ndalon së punuari në këta modele të televizorit

Netflix ndalon së punuari në këta modele të televizorit

Teknologji
Sa është çmimi i iPhone 15 në SHBA, Gjermani dhe Britani?

Sa është çmimi i iPhone 15 në SHBA, Gjermani dhe Britani?

Teknologji
Platforma ChatGPT po gëzon sukses të madh

Platforma ChatGPT po gëzon sukses të madh

Teknologji
Rikthehet në funksion Facebook

Rikthehet në funksion Facebook

Teknologji
Kalo në kategori

Fun

Më shumë
Kolumbiania u zhgënjye nga bashkëmoshatarët dhe iu drejtua pensionistëve: Aktualisht është në lidhje me shtatë persona, ata e paguajnë për gjithçka

Kolumbiania u zhgënjye nga bashkëmoshatarët dhe iu drejtua pensionistëve: Aktualisht është në lidhje me shtatë persona, ata e paguajnë për gjithçka

Fun
Babai u kthye në shtëpi pas tre muajsh, reagimi i së bijës preku 17 milionë njerëz

Babai u kthye në shtëpi pas tre muajsh, reagimi i së bijës preku 17 milionë njerëz

Fun
Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Fun
Kroati nuk u kujdes 'një sekondë' për drekën, shikoni se çfarë i ndodhi

Kroati nuk u kujdes 'një sekondë' për drekën, shikoni se çfarë i ndodhi

Fun
Porositën një Xbox dhe kur hapën paketën, panë gjënë më të tmerrshme në jetën e tyre

Porositën një Xbox dhe kur hapën paketën, panë gjënë më të tmerrshme në jetën e tyre

Fun
Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Interesante
Kalo në kategori

Më të lexuarat

Mësoni pse Holandës iu anulua goli i Xavi Simons kundër Francës

Mësoni pse Holandës iu anulua goli i Xavi Simons kundër Francës

Përfaqësueset

"Ndaj tij do të zbatohen sanksione disiplinore dhe financiare" - klubi i Rubin Kazanit me reagim për situatën e Mirlind Dakut

Përfaqësueset
Miliona njerëz mbetën pa energji elektrike në pak sekonda, këto janë tri teoritë që shkaktuan terrin në Ballkan

Miliona njerëz mbetën pa energji elektrike në pak sekonda, këto janë tri teoritë që shkaktuan terrin në Ballkan

Botë
Nga dyshimet për Policinë e Kosovës tek ndikimi te dëshmitarët, si e ndryshoi Specialja arsyetimin për t’i mbajtur në Hagë ish-krerët e UÇK-së

Nga dyshimet për Policinë e Kosovës tek ndikimi te dëshmitarët, si e ndryshoi Specialja arsyetimin për t’i mbajtur në Hagë ish-krerët e UÇK-së

Drejtësi
PDK kërkoi shkarkimin e ambasadorit Berishaj, deputeti Berisha e vizitoi në Zagreb: Biseduam për të mirën e kombit dhe shtetit

PDK kërkoi shkarkimin e ambasadorit Berishaj, deputeti Berisha e vizitoi në Zagreb: Biseduam për të mirën e kombit dhe shtetit

Politikë
Një mik që nuk e kishte parë prej 20 vitesh i hipi në taksi - miliona njerëz emocionoi skena nga Dallasi

Një mik që nuk e kishte parë prej 20 vitesh i hipi në taksi - miliona njerëz emocionoi skena nga Dallasi

Amerika