LAJMI I FUNDIT:
Paul Pogba

Paul Pogba

1471 Artikuj

Info

Paul Labile Pogba është futbollist francez i lindur më 15 mars 1993.

Juventusi do ta ndërpresë kontratën e Pogbas menjëherë pasi t’i konfirmohet dënimi

Juventusi do ta ndërpresë kontratën e Pogbas menjëherë pasi t’i konfirmohet dënimi

Serie A
Doli pozitiv në doping, prokurorët kërkojnë dënim prej katër vjetësh për Pogban

Doli pozitiv në doping, prokurorët kërkojnë dënim prej katër vjetësh për Pogban

Serie A
Pogba ‘injoroi’ derbin e Italisë, ai zgjodhi të përcjellë Çmimin e Madh të Formula 1

Pogba ‘injoroi’ derbin e Italisë, ai zgjodhi të përcjellë Çmimin e Madh të Formula 1

Serie A
Super agjentja Pimenta flet për të ardhmen e disa yjeve të ajo i menaxhon

Super agjentja Pimenta flet për të ardhmen e disa yjeve të ajo i menaxhon

Serie A
Moggi i bindur se Juventusi dhe Pogba do t’i ndajnë rrugët

Moggi i bindur se Juventusi dhe Pogba do t’i ndajnë rrugët

Serie A
Nga zbritja e pikëve te pezullimet: Presidenti i Juventusit ndriçon çështje të nxehta në klub

Nga zbritja e pikëve te pezullimet: Presidenti i Juventusit ndriçon çështje të nxehta në klub

Serie A
“Është një miks mes Pogbas dhe Kantes” – Wenger e ngrit në qiell talentin francez

“Është një miks mes Pogbas dhe Kantes” – Wenger e ngrit në qiell talentin francez

Ligue 1
Pogba përballet me ndalim dy-vjeçar në gjykimin e dopingut – përditësimet më të fundit

Pogba përballet me ndalim dy-vjeçar në gjykimin e dopingut – përditësimet më të fundit

Serie A
Juventus gjen zëvendësuesin e Pogbas në Ligën Premier

Juventus gjen zëvendësuesin e Pogbas në Ligën Premier

Serie A
“Po të isha unë aty nuk do të ndodhnin këto gjëra” – Moggi godet drejtuesit e Juventusit për rastet e Pogbas dhe Fagiolit

“Po të isha unë aty nuk do të ndodhnin këto gjëra” – Moggi godet drejtuesit e Juventusit për rastet e Pogbas dhe Fagiolit

Serie A
Juventus identifikon zëvendësuesin ideal të Paul Pogbas

Juventus identifikon zëvendësuesin ideal të Paul Pogbas

Serie A
Marotta: Paul Pogba tek Manchester United, marrëveshja më e vështirë në karrierën time

Marotta: Paul Pogba tek Manchester United, marrëveshja më e vështirë në karrierën time

Ndërkombëtare
Mund të marr kthesë të madhe çështja e dopingut të Paul Pogba, shfaqet një rrethanë lehtësuese për francezin

Mund të marr kthesë të madhe çështja e dopingut të Paul Pogba, shfaqet një rrethanë lehtësuese për francezin

Serie A
Paul Pogba rrezikon dënim të madh, rezulton sërish pozitiv në testin anti-doping

Paul Pogba rrezikon dënim të madh, rezulton sërish pozitiv në testin anti-doping

Serie A
Nga parajsa në ferr: Gjenerata që ishte e destinuar të dominonte futbollin

Nga parajsa në ferr: Gjenerata që ishte e destinuar të dominonte futbollin

Shkumbin Pireva
Allegri flet për situatën e Pogbas dhe akuzat e Bonuccit

Allegri flet për situatën e Pogbas dhe akuzat e Bonuccit

Serie A
Nga Guardiola te Davids dhe Stam – 10 suspendimet e mëdha të Serie A për doping

Nga Guardiola te Davids dhe Stam – 10 suspendimet e mëdha të Serie A për doping

Serie A
Nëse Paul Pogba edhe në testin e dytë të dopingut rezulton pozitiv mund të dënohet për katër vjet – karriera e tij do të mbyllej

Nëse Paul Pogba edhe në testin e dytë të dopingut rezulton pozitiv mund të dënohet për katër vjet – karriera e tij do të mbyllej

Serie A
Pogba ka dështuar në testin e dopingut pas ndeshjes Udinese-Juventus në Serie A

Pogba ka dështuar në testin e dopingut pas ndeshjes Udinese-Juventus në Serie A

Serie A
Salah, Sancho, Silva dhe shtatë lojtarët që mund të kalojnë në Superligën e Arabisë Saudite në vitin 2024

Salah, Sancho, Silva dhe shtatë lojtarët që mund të kalojnë në Superligën e Arabisë Saudite në vitin 2024

Ligat tjera
Mes zërave që e lidhin me Arabinë Saudite – Juventusi do takohet me agjenten e Pogbas

Mes zërave që e lidhin me Arabinë Saudite – Juventusi do takohet me agjenten e Pogbas

Serie A
Përditësohet situata me lëndimet e Pogbas dhe Gattit pas fitores së Juventusit ndaj Empolit

Përditësohet situata me lëndimet e Pogbas dhe Gattit pas fitores së Juventusit ndaj Empolit

Serie A
Klubet nga Arabia Saudite nuk heqin dorë nga Pogba

Klubet nga Arabia Saudite nuk heqin dorë nga Pogba

Serie A
“Jam i uritur”, Pogba i lumtur me rikthimin në fushë

“Jam i uritur”, Pogba i lumtur me rikthimin në fushë

Serie A