LAJMI I FUNDIT:
Brahim Diaz

Brahim Diaz

99 Artikuj

Nëntë viktimat e Zidanes te Real Madridi: I fundit Odegaard, në listë emra si Kovacic, Morata e Theo

Nëntë viktimat e Zidanes te Real Madridi: I fundit Odegaard, në listë emra si Kovacic, Morata e Theo

La Liga
Milan 2-0 Torino, notat e lojtarëve

Milan 2-0 Torino, notat e lojtarëve

Serie A
Kur Real Madridi shet në Serie A, plot 35 futbollistë ndër vite kanë lënë ‘mbretërit’ për të kaluar në kampionatin italian

Kur Real Madridi shet në Serie A, plot 35 futbollistë ndër vite kanë lënë ‘mbretërit’ për të kaluar në kampionatin italian

Serie A
Milani fiton me rezultat bindës ndaj Crotones

Milani fiton me rezultat bindës ndaj Crotones

Serie A
Zyrtare: Brahim Diaz prezantohet te Milani

Zyrtare: Brahim Diaz prezantohet te Milani

Serie A
Brahim Diaz arrin në Milano për t’u bërë pjesë e Rossonerëve

Brahim Diaz arrin në Milano për t’u bërë pjesë e Rossonerëve

Serie A
Milani afër të mbyllë transferimin e Brahim Diazit nga Real Madridi

Milani afër të mbyllë transferimin e Brahim Diazit nga Real Madridi

Serie A
Milani në bisedime me Real Madridin për tre lojtarë

Milani në bisedime me Real Madridin për tre lojtarë

Serie A
Milani synon transferimin e mesfushorit Brahim Diaz

Milani synon transferimin e mesfushorit Brahim Diaz

Serie A
Real Madrid: Zidane u hap derën e largimit nëntë lojtarëve

Real Madrid: Zidane u hap derën e largimit nëntë lojtarëve

La Liga
Në fotografi: Pushimet verore të yjeve të futbollit spanjoll

Në fotografi: Pushimet verore të yjeve të futbollit spanjoll

Yjet
Real Madridi fillon operacionin e shitjeve – shpreson të mbledh 180 milionë euro

Real Madridi fillon operacionin e shitjeve – shpreson të mbledh 180 milionë euro

La Liga
Betis fiton garën për huazimin e yllit të ri madrilen Brahim Diaz

Betis fiton garën për huazimin e yllit të ri madrilen Brahim Diaz

La Liga
Real Madridi synon t’i kursejë 200 milionë euro, ka vetëm shitje në verë dhe jo blerje të reja

Real Madridi synon t’i kursejë 200 milionë euro, ka vetëm shitje në verë dhe jo blerje të reja

La Liga
Klauzola e lartë e Diego Carlos, Reali gati t’i ofrojë dy yje për mbrojtësin brazilian

Klauzola e lartë e Diego Carlos, Reali gati t’i ofrojë dy yje për mbrojtësin brazilian

La Liga
Reali i bashkohet garës për Sanchon, ofron dy yje të skuadrës dhe para për anglezin

Reali i bashkohet garës për Sanchon, ofron dy yje të skuadrës dhe para për anglezin

La Liga
Nuk e bindin skuadrat spanjolle, Brahim Diaz drejt transferimit në Bundesliga

Nuk e bindin skuadrat spanjolle, Brahim Diaz drejt transferimit në Bundesliga

Bundesliga
Klauzolat më të mëdha në futbollin botëror – lista dominohet nga lojtarët e Barcelonës dhe Real Madridit

Klauzolat më të mëdha në futbollin botëror – lista dominohet nga lojtarët e Barcelonës dhe Real Madridit

Ndërkombëtare
Reali vendos për huazimin e Brahim Diaz, katër skuadra e duan atë

Reali vendos për huazimin e Brahim Diaz, katër skuadra e duan atë

La Liga
Perez dhe Zidane planifikojnë ‘operacionin fshesa’, 11 lojtarë në listën e largimeve

Perez dhe Zidane planifikojnë ‘operacionin fshesa’, 11 lojtarë në listën e largimeve

La Liga
Zbulohen klauzolat më të mëdha në futboll – Nga Benzema, te Messi e Felix, shifra të frikshme

Zbulohen klauzolat më të mëdha në futboll – Nga Benzema, te Messi e Felix, shifra të frikshme

Ndërkombëtare
Real Madrid, ‘supermarketi’ më i mirë në La Liga

Real Madrid, ‘supermarketi’ më i mirë në La Liga

La Liga
Njëmbëdhjetë lojtarë që mund të tronditin afatin kalimtar të janarit

Njëmbëdhjetë lojtarë që mund të tronditin afatin kalimtar të janarit

Ndërkombëtare
Lëndimet e vazhdueshme te Real Madridi: 16 lojtarë pësuan 29 lëndime – situata e secilit

Lëndimet e vazhdueshme te Real Madridi: 16 lojtarë pësuan 29 lëndime – situata e secilit

La Liga