LAJMI I FUNDIT:

Detajet e bisedimeve të Milanit me Real Madridin dhe Chelsean për Brahim Diaz, respektivisht Tomorin

Detajet e bisedimeve të Milanit me Real Madridin dhe Chelsean për Brahim Diaz, respektivisht Tomorin

Milani ka filluar bisedimet me Real Madridin rreth të ardhmes së Brahim Diazit, raporton Fabrizio Romano.

Reklama

Gazetari bën të ditur se Rossonerët duan ta huazojnë sërish spanjollin, por tani me të drejt blerje.

Los Blancos ende nuk e kanë përcaktuar të ardhmen e Diaz, me lojtarin që është rikthyer në Madrid.

Por, nuk përjashtohet mundësia që lojtari të shitet te Milani, shkaku që konkurrenca në skuadër është tejet e lartë.

Kjo është një mundësi e madhe për klubin italian që të transferojë lojtarin për një shumë rreth 25 milionë euro.

Romano raporton edhe për Filayo Tomorin, me Milanin që do të paguajë 28.5 milionë euro, aq sa është klauzola e tij te Chelsea. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Lionel Messi: Nga një adoleshent që i vinte turp, te

Lionel Messi: Nga një adoleshent që i vinte turp, te "djali i keq"

Ndërkombëtare
Vendi i tij kishte nevojë për të, la karrierën e pasur si futbollist për ta kapur armën - vritet lojtari ukrainas

Vendi i tij kishte nevojë për të, la karrierën e pasur si futbollist për ta kapur armën - vritet lojtari ukrainas

Ligat tjera
Tifozët e Man Utd tronditën kur e kuptojnë koston e transferimit të Garnachos nga Atletico Madridi

Tifozët e Man Utd tronditën kur e kuptojnë koston e transferimit të Garnachos nga Atletico Madridi

Premier League
Tifozët e PSG-së vërshëllyen Messin në paraqitjen e tij të fundit për klubin

Tifozët e PSG-së vërshëllyen Messin në paraqitjen e tij të fundit për klubin

Ligue 1
Jurgen Klopp ka vendosur t’i dhurojë numrin 10 transferimit të tyre të madh

Jurgen Klopp ka vendosur t’i dhurojë numrin 10 transferimit të tyre të madh

Premier League
Zyrtare: Real Madridi largon dhe falënderon Eden Hazardin me një komunikatë me tre rreshta

Zyrtare: Real Madridi largon dhe falënderon Eden Hazardin me një komunikatë me tre rreshta

La Liga
Kalo në kategori