LAJMI I FUNDIT:
Real Madrid

Real Madrid

16407 Artikuj

Bellingham dhe Alexander-Arnold kalojnë pushimet së bashku, ylli i Real Madridit vazhdon ta luajë rolin e ‘agjentit’

Bellingham dhe Alexander-Arnold kalojnë pushimet së bashku, ylli i Real Madridit vazhdon ta luajë rolin e ‘agjentit’

La Liga
Thibaut Courtois i bashkohet trendit të gjuajtjes së fansave me torte

Thibaut Courtois i bashkohet trendit të gjuajtjes së fansave me torte

La Liga
Real Madridi deklaron një rekord financiar që asnjë klub në histori të futbollit nuk e ka arritur

Real Madridi deklaron një rekord financiar që asnjë klub në histori të futbollit nuk e ka arritur

La Liga
Man United përdori strategjinë e Real Madridit për të transferuar Yoron

Man United përdori strategjinë e Real Madridit për të transferuar Yoron

Premier League
Xabi Alonso e do me çdo kusht transferimin e yllit të Real Madridit këtë verë

Xabi Alonso e do me çdo kusht transferimin e yllit të Real Madridit këtë verë

Ndërkombëtare
Kylian Mbappe ‘shndërrohet në Cristiano Ronaldo’ duke lënë fansat të habitur

Kylian Mbappe ‘shndërrohet në Cristiano Ronaldo’ duke lënë fansat të habitur

La Liga
Real Madridi në ‘gjah’ për një mbrojtës të ri, interesohet për dy yjet me eksperiencë të madhe

Real Madridi në ‘gjah’ për një mbrojtës të ri, interesohet për dy yjet me eksperiencë të madhe

La Liga
Real Madridi vazhdon të fitoj para nga transferimet e Moratas edhe tetë vite pas largimit të tij

Real Madridi vazhdon të fitoj para nga transferimet e Moratas edhe tetë vite pas largimit të tij

La Liga
Real Madridi pritet të fitojë shumë nga transferimi i Kubos te Liverpooli

Real Madridi pritet të fitojë shumë nga transferimi i Kubos te Liverpooli

Premier League
“Si mund të jetë Vini mbi të?”, legjenda e Liverpoolit zbulon lojtarin që meriton Topin e Artë më shumë se braziliani

“Si mund të jetë Vini mbi të?”, legjenda e Liverpoolit zbulon lojtarin që meriton Topin e Artë më shumë se braziliani

Ndërkombëtare
Karim Benzema tregon pse nuk pendohet që u largua nga Real Madridi

Karim Benzema tregon pse nuk pendohet që u largua nga Real Madridi

La Liga
Leny Yoro tallet me Real Madridin në intervistën e parë si lojtar i Man United

Leny Yoro tallet me Real Madridin në intervistën e parë si lojtar i Man United

Premier League
“Nëse ata duan që unë të largohem nga Real Madridi, do të duhet të më vrasin” – ylli i Los Blancos shfaq besnikërinë e tij ndaj klubit

“Nëse ata duan që unë të largohem nga Real Madridi, do të duhet të më vrasin” – ylli i Los Blancos shfaq besnikërinë e tij ndaj klubit

La Liga
Shanset e skuadrave për të fituar Ligën e Kampionëve për sezonin e ri – Real Madridi i dyti

Shanset e skuadrave për të fituar Ligën e Kampionëve për sezonin e ri – Real Madridi i dyti

Liga e Kampionëve
Njëri nga heronjtë e Real Madridit në sezonin e kaluar bën kërkesë për t’u larguar

Njëri nga heronjtë e Real Madridit në sezonin e kaluar bën kërkesë për t’u larguar

La Liga
Man United i gatshëm të bëjë çmenduri: Ofron 230 milionë euro për yllin e Real Madridit

Man United i gatshëm të bëjë çmenduri: Ofron 230 milionë euro për yllin e Real Madridit

Premier League
Premtimi që Man United i dha Leny Yoros që nuk mund ta përmbushte Real Madridi

Premtimi që Man United i dha Leny Yoros që nuk mund ta përmbushte Real Madridi

Premier League
Real Madrid prezanton fanellat e dyta për sezonin e ri

Real Madrid prezanton fanellat e dyta për sezonin e ri

La Liga
Benzema thyen heshtjen dhe tregon se cilin lojtar e përkrah për ta fituar ‘Topin e Artë’

Benzema thyen heshtjen dhe tregon se cilin lojtar e përkrah për ta fituar ‘Topin e Artë’

Ndërkombëtare
Si e parashikoi Kylian Mbappe transferimin e tij te Real Madridi 13 vjet më parë

Si e parashikoi Kylian Mbappe transferimin e tij te Real Madridi 13 vjet më parë

La Liga
Liverpooli fillon bisedimet me lojtarin që kërkohet shumë nga Real Madridi

Liverpooli fillon bisedimet me lojtarin që kërkohet shumë nga Real Madridi

Premier League
Barcelona dhe Real Madridi në bisedime me top mesfushorin që ka mbetur pa ekip

Barcelona dhe Real Madridi në bisedime me top mesfushorin që ka mbetur pa ekip

La Liga
U raportua se do të largohet, Real Madridi i cakton përfundimisht çmimin Luninit

U raportua se do të largohet, Real Madridi i cakton përfundimisht çmimin Luninit

La Liga
Si do ta përdorë Mbappen tek Real Madridi, trajneri legjendar Carlo Ancelotti

Si do ta përdorë Mbappen tek Real Madridi, trajneri legjendar Carlo Ancelotti

La Liga


mob5