LAJMI I FUNDIT:
Brahim Diaz

Brahim Diaz

100 Artikuj

Nga kriza ndaj Man Cityt tek ndërtimi i Real Madridit të ri

Nga kriza ndaj Man Cityt tek ndërtimi i Real Madridit të ri

La Liga
Milani i dërgon ofertë Real Madridit për Brahim Diazin

Milani i dërgon ofertë Real Madridit për Brahim Diazin

Serie A
Golashënuesi në sfidën ndaj Tottenhamit, Brahim Diaz në dyshim për ndeshjen kthyese

Golashënuesi në sfidën ndaj Tottenhamit, Brahim Diaz në dyshim për ndeshjen kthyese

Liga e Kampionëve
Reali do ta mbajë Brahim Diazin, nuk do të pranojë ofertën e Milanit

Reali do ta mbajë Brahim Diazin, nuk do të pranojë ofertën e Milanit

Serie A
Milan dhe Real Madrid do të takohen për të diskutuar të ardhmen e Brahim Diaz

Milan dhe Real Madrid do të takohen për të diskutuar të ardhmen e Brahim Diaz

Serie A
Diaz pritet të kthehet te Reali, pasi Milani thuhet se nuk e ka opsionin e blerjes

Diaz pritet të kthehet te Reali, pasi Milani thuhet se nuk e ka opsionin e blerjes

Ndërkombëtare
Milani fiton sfidën e parë ndaj Tottenhamit në të tetën e finales

Milani fiton sfidën e parë ndaj Tottenhamit në të tetën e finales

Liga e Kampionëve
Milani shkon në pushim me epërsi ndaj Tottenhamit

Milani shkon në pushim me epërsi ndaj Tottenhamit

Liga e Kampionëve
Brahim Diaz pritet të ndryshojë kombëtaren pavarësisht se shënoi në debutimin e tij te Spanja

Brahim Diaz pritet të ndryshojë kombëtaren pavarësisht se shënoi në debutimin e tij te Spanja

Përfaqësueset
Milani mendon për Dominik Szoboszlain si zëvendësues të Brahim Diaz

Milani mendon për Dominik Szoboszlain si zëvendësues të Brahim Diaz

Serie A
Maroku shpreson në një goditje të madhe para fillimit të Kupës së Botës, bën kërkesë për Brahim Diaz

Maroku shpreson në një goditje të madhe para fillimit të Kupës së Botës, bën kërkesë për Brahim Diaz

Përfaqësueset
Klauzola e çuditshme në kontratën e Brahim Diaz, ku përfshihen klube si Man United, City, Real Madridi dhe Malaga

Klauzola e çuditshme në kontratën e Brahim Diaz, ku përfshihen klube si Man United, City, Real Madridi dhe Malaga

Serie A
Kjo është situata e lëndimeve të Diaz dhe Dest te Milani

Kjo është situata e lëndimeve të Diaz dhe Dest te Milani

Serie A
Milani e nis sezonin në stilin e kampionit, mposht pa shumë vështirësi Udinesen

Milani e nis sezonin në stilin e kampionit, mposht pa shumë vështirësi Udinesen

Serie A
Real Madridi konsideron rikthimin e Brahim Diaz nga Milani

Real Madridi konsideron rikthimin e Brahim Diaz nga Milani

La Liga
Nënshkrimet më të këqija të të gjitha kohërave te Real Madridit: Dështimi i fundit Jovic zë vend me emra si Woodgate, Kaka dhe më shumë

Nënshkrimet më të këqija të të gjitha kohërave te Real Madridit: Dështimi i fundit Jovic zë vend me emra si Woodgate, Kaka dhe më shumë

La Liga
Milani synon blerjen përfundimtare të Brahim Diaz, pritet të flasë edhe për transferimin e Hazardit

Milani synon blerjen përfundimtare të Brahim Diaz, pritet të flasë edhe për transferimin e Hazardit

Serie A
Diaz: Derbi i fituar ndaj Interit na dha besim dhe motivim

Diaz: Derbi i fituar ndaj Interit na dha besim dhe motivim

Serie A
Milan 1-0 Sampdoria, notat e lojtarëve

Milan 1-0 Sampdoria, notat e lojtarëve

Serie A
Arsyeja pse Kulusevski është zgjidhja për dy pozita problematike të Milanit

Arsyeja pse Kulusevski është zgjidhja për dy pozita problematike të Milanit

Serie A
Notat e lojtarëve: Milan 0-1 Napoli, Rrahmani me vlerësim të lartë

Notat e lojtarëve: Milan 0-1 Napoli, Rrahmani me vlerësim të lartë

Serie A
Udinese 1-1 Milan, notat e lojtarëve – Ibrahimovic më i dalluari

Udinese 1-1 Milan, notat e lojtarëve – Ibrahimovic më i dalluari

Serie A
Milani humb Brahim Diazin, spanjolli infektohet me COVID-19

Milani humb Brahim Diazin, spanjolli infektohet me COVID-19

Serie A
Zbulohen dhjetë klauzolat më të mëdha në botën e futbollit, të gjitha janë ‘skandaloze’

Zbulohen dhjetë klauzolat më të mëdha në botën e futbollit, të gjitha janë ‘skandaloze’

Ndërkombëtare