LAJMI I FUNDIT:
Brahim Diaz

Brahim Diaz

99 Artikuj

Mariano dhe Brahim Diaz drejt largimin nga Real Madridi

Mariano dhe Brahim Diaz drejt largimin nga Real Madridi

La Liga
Milani shpreson ta transferojë Diazin nga Reali

Milani shpreson ta transferojë Diazin nga Reali

Serie A
Futbollistët e lënduar me vlerë gjysmë miliard euro te Reali: Nga Hazard te Asensio, lista me nëntë të dëmtuar te madrilenët

Futbollistët e lënduar me vlerë gjysmë miliard euro te Reali: Nga Hazard te Asensio, lista me nëntë të dëmtuar te madrilenët

La Liga
Krizë te Real Madridi – pesë lojtarë të lënduar para se të fillojë sezoni i ri i La Liga-së

Krizë te Real Madridi – pesë lojtarë të lënduar para se të fillojë sezoni i ri i La Liga-së

La Liga
Zidane: Lëndimet e shumta po më shqetësojnë

Zidane: Lëndimet e shumta po më shqetësojnë

La Liga
Katër lojtarë të Real Madridit në garë për çmimin ‘Djaloshi i Artë’

Katër lojtarë të Real Madridit në garë për çmimin ‘Djaloshi i Artë’

La Liga
Real Madridi ende i hapur për shitjen e nëntë lojtarëve

Real Madridi ende i hapur për shitjen e nëntë lojtarëve

La Liga
Real Madridi përshpejton largimet: Konfirmohen pesë largime për 105 milionë euro dhe shumë të tjerë janë afër

Real Madridi përshpejton largimet: Konfirmohen pesë largime për 105 milionë euro dhe shumë të tjerë janë afër

La Liga
Real Madridi i hapur për ofertat në drejtim të Vazquezit dhe Diazit

Real Madridi i hapur për ofertat në drejtim të Vazquezit dhe Diazit

La Liga
Real Madridi i së ardhmes, formacioni U-23 ​​që mund të konkurrojë me të mëdhenjtë e Evropës

Real Madridi i së ardhmes, formacioni U-23 ​​që mund të konkurrojë me të mëdhenjtë e Evropës

La Liga
Akademia e Manchester Cityt ndër më të mirat në botë – formacioni me 11 lojtarë që i ka shitur e sot vlera e tyre është 340 milionë euro

Akademia e Manchester Cityt ndër më të mirat në botë – formacioni me 11 lojtarë që i ka shitur e sot vlera e tyre është 340 milionë euro

Premier League
Getafe dëshiron dyshen e Real Madridit për Ligën e Kampionëve

Getafe dëshiron dyshen e Real Madridit për Ligën e Kampionëve

La Liga
Nga mbledhës topash në yje futbolli – Guardiola, Neymar, Raul dhe Sneijder ishin disa nga ta

Nga mbledhës topash në yje futbolli – Guardiola, Neymar, Raul dhe Sneijder ishin disa nga ta

Ndërkombëtare
Spanja do të vazhdojë ta thotë fjalën kryesore në Evropë – Top 15 talentët më të mëdhenj nga ky vend

Spanja do të vazhdojë ta thotë fjalën kryesore në Evropë – Top 15 talentët më të mëdhenj nga ky vend

La Liga
Afati kalimtari i janarit është mbyllur – këto janë 10 transferimet më të mëdha që ndodhën

Afati kalimtari i janarit është mbyllur – këto janë 10 transferimet më të mëdha që ndodhën

Ndërkombëtare
Të ardhmen në duart e tyre – Barcelona dhe Real Madridi, apo El Clasico në 10 vitet e ardhshme

Të ardhmen në duart e tyre – Barcelona dhe Real Madridi, apo El Clasico në 10 vitet e ardhshme

La Liga
Diaz i lumtur me debutimin dhe fitoren me Real Madridin

Diaz i lumtur me debutimin dhe fitoren me Real Madridin

La Liga
Nga Pulisic te Paqueta – Këto janë 15 blerjet më të mëdha deri tani në afatin e janarit

Nga Pulisic te Paqueta – Këto janë 15 blerjet më të mëdha deri tani në afatin e janarit

Ndërkombëtare
Brahim Diaz i rritur si tifoz i Barcelonës dhe adhurues i Messit

Brahim Diaz i rritur si tifoz i Barcelonës dhe adhurues i Messit

La Liga
Guardiola flet për herë të parë pas largimit të Brahim Diaz te Real Madridi

Guardiola flet për herë të parë pas largimit të Brahim Diaz te Real Madridi

Premier League
Diaz: Kisha në mendje tre opsione – Real Madridi, Real Madridi dhe Real Madridi

Diaz: Kisha në mendje tre opsione – Real Madridi, Real Madridi dhe Real Madridi

La Liga
Zyrtare: Reali transferon Brahim Diazin

Zyrtare: Reali transferon Brahim Diazin

La Liga
Diaz te Reali, zyrtarizimi brenda javës së ardhshme

Diaz te Reali, zyrtarizimi brenda javës së ardhshme

La Liga
Nëntë adoleshentët që po çmendin botën e futbollit me talentin e tyre, nga Sancho tek De Ligt e Kluivert

Nëntë adoleshentët që po çmendin botën e futbollit me talentin e tyre, nga Sancho tek De Ligt e Kluivert

Shkumbin Pireva