LAJMI I FUNDIT:
Brahim Diaz

Brahim Diaz

99 Artikuj

Brahim Diaz nuk mendon për kthimin te Reali

Brahim Diaz nuk mendon për kthimin te Reali

Ndërkombëtare
Spezia 1-2 Milan, notat e lojtarëve

Spezia 1-2 Milan, notat e lojtarëve

Serie A
Milani fiton në fund ndaj Spezias, rimerr pozitën e parë

Milani fiton në fund ndaj Spezias, rimerr pozitën e parë

Serie A
Milani rikthehet te triumfi, merr fitore të rëndësishme ndaj Venezias

Milani rikthehet te triumfi, merr fitore të rëndësishme ndaj Venezias

Serie A
Milani përmbys Liverpoolin në pjesën e parë, Rebic e Diaz shënojnë

Milani përmbys Liverpoolin në pjesën e parë, Rebic e Diaz shënojnë

Liga e Kampionëve
La Liga në alarm, klubet e Ligës Premier po marrin lojtarët e rinj duke paguar shuma të mëdha – por shumë prej tyre dështojnë

La Liga në alarm, klubet e Ligës Premier po marrin lojtarët e rinj duke paguar shuma të mëdha – por shumë prej tyre dështojnë

La Liga
Milani e fillon me fitore edicionin e ri në Serie A – Rossonerët fitojnë minimalisht ndaj Sampdorias

Milani e fillon me fitore edicionin e ri në Serie A – Rossonerët fitojnë minimalisht ndaj Sampdorias

Serie A
Brahim Diaz deklarohet për herë të parë pas rikthimit te Milani

Brahim Diaz deklarohet për herë të parë pas rikthimit te Milani

Serie A
Brahim Diaz arrin për testet mjekësore te Milani

Brahim Diaz arrin për testet mjekësore te Milani

Serie A
Përse kalimi i Brahim Diaz te Milani do të jetë një marrëveshje e mirë për të gjithë

Përse kalimi i Brahim Diaz te Milani do të jetë një marrëveshje e mirë për të gjithë

Serie A
Milani ka siguruar tri transferime – Giroud, Brahim Diaz dhe Ballo-Toure pritet të konfirmohen si lojtar të rinj

Milani ka siguruar tri transferime – Giroud, Brahim Diaz dhe Ballo-Toure pritet të konfirmohen si lojtar të rinj

Serie A
Tre transferime nga Milani që pritet të realizohen në ditët e ardhshme

Tre transferime nga Milani që pritet të realizohen në ditët e ardhshme

Serie A
Detajet e bisedimeve të Milanit me Real Madridin dhe Chelsean për Brahim Diaz, respektivisht Tomorin

Detajet e bisedimeve të Milanit me Real Madridin dhe Chelsean për Brahim Diaz, respektivisht Tomorin

Serie A
Dhjetë yje të futbollit që ishin pjesë e akademisë së Manchester Cityt: Nuk pritën shumë për ekipin e parë, disa prej tyre bënë mirë

Dhjetë yje të futbollit që ishin pjesë e akademisë së Manchester Cityt: Nuk pritën shumë për ekipin e parë, disa prej tyre bënë mirë

Premier League
Planet e Milanit për transferimet e verës janë të ndërlikuara, por jo të pamundura

Planet e Milanit për transferimet e verës janë të ndërlikuara, por jo të pamundura

Serie A
Brahim Diaz konfirmon se e do qëndrimin te Milani – thumbon tifozët e Real Madridit

Brahim Diaz konfirmon se e do qëndrimin te Milani – thumbon tifozët e Real Madridit

Serie A
Milani demolon Torinon, me një këmbë në Ligën e Kampionëve

Milani demolon Torinon, me një këmbë në Ligën e Kampionëve

Serie A
Derbi i javës së 35-të mes Juventusit e Milanit u takon Rossonerëve – garë edhe më e nxehtë për top katër

Derbi i javës së 35-të mes Juventusit e Milanit u takon Rossonerëve – garë edhe më e nxehtë për top katër

Serie A
Milani pritet t’i ketë pesë mungesa në ndeshjen ndaj Sampdorias

Milani pritet t’i ketë pesë mungesa në ndeshjen ndaj Sampdorias

Serie A
Reali planifikon t’i shesë nëntë lojtarë të huazuar për blerjen e Haaland ose Mbappe

Reali planifikon t’i shesë nëntë lojtarë të huazuar për blerjen e Haaland ose Mbappe

La Liga
Fitore spektakolare e Milanit në udhëtim te Fiorentina – Rossonerët mbeten hije e Interit

Fitore spektakolare e Milanit në udhëtim te Fiorentina – Rossonerët mbeten hije e Interit

Serie A
Notat e lojtarëve: Manchester United 1-1 Milan, Kjaer me paraqitjen më të mirë

Notat e lojtarëve: Manchester United 1-1 Milan, Kjaer me paraqitjen më të mirë

Liga e Evropës
Brahim Diaz pritet të kthehet te Real Madridi

Brahim Diaz pritet të kthehet te Real Madridi

Serie A
Formacioni fantastik me lojtarët që Reali dëshiron t’i largojë, ndoshta edhe trajnerin

Formacioni fantastik me lojtarët që Reali dëshiron t’i largojë, ndoshta edhe trajnerin

La Liga