LAJMI I FUNDIT:

Tre transferime nga Milani që pritet të realizohen në ditët e ardhshme

Tre transferime nga Milani që pritet të realizohen në ditët e ardhshme

Rikthimi i Brahim Diaz në Milano thuhet se është një marrëveshje e kryer, ndërsa Olivier Giroud mbetet prioriteti i Rossonerëve për të forcuar sulmin e tyre.

Reklama

Sipas gazetarit të Sky Sport Italia, Gianluca Di Marzio, skuadra italiane dhe Real Madridi kanë arritur një marrëveshje për rikthimin e lojtarit spanjoll në San Siro.

Diaz u bashkua me Rossonerët me një marrëveshje huazimi verën e kaluar dhe do të kthehet në klub si sërish si i huazuar me opsionin për ta blerë.

Super kompjuteri parashikon 50 klubet më të mira aktualisht në botë
Lexo po ashtu Super kompjuteri parashikon 50 klubet më të mira aktualisht në botë

Sipas raportimit, skuadra e Serie A do të paguajë dy milionë ose tre milionë euro për huazimin e lojtarit dhe do të ketë një mundësi për të blerë në shumën e 22 milionëve.

Real Madrid do të mbajë një klauzolë për të ri-transferuar lojtarin për 27 milionë euro.

Ibrahimovic tregon aftësitë akrobatike duke u hedhur nga anija përmbi rrethoja
Lexo po ashtu Ibrahimovic tregon aftësitë akrobatike duke u hedhur nga anija përmbi rrethoja

Ndërkohë, Rossonerët janë ende në kërkim të një qendërsulmuesi të ri dhe Olivier Giroud i Chelseat është shënjestra numër një për gjigandët e Serie A.

Rossonerët gjithashtu i kanë vënë sytë Gabriel Gudmundsson të Groningen pasi Leeds United është afër marrëveshjes me Barcelonën për transferimin e  Junior Firpos. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Mourinho i acaruar e priti me fyerje dhe sharje gjyqtarin në parkingun e autobusit

Mourinho i acaruar e priti me fyerje dhe sharje gjyqtarin në parkingun e autobusit

Liga e Evropës
“Nuk i dua të argjendtat”, momenti epik kur Mourinho i dhuroi medaljen e tij një tifozi pas finales

“Nuk i dua të argjendtat”, momenti epik kur Mourinho i dhuroi medaljen e tij një tifozi pas finales

Liga e Evropës
Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Premier League
UEFA kërkon të kufizojë shthurjen ekonomike në transferime dhe paga, Liga Premier pritet të jetë më e goditura

UEFA kërkon të kufizojë shthurjen ekonomike në transferime dhe paga, Liga Premier pritet të jetë më e goditura

Ndërkombëtare
Mourinho pas humbjes në finale: Gjyqtari dukej spanjoll, shkojmë në shtëpi të vdekur për shkak të një padrejtësie

Mourinho pas humbjes në finale: Gjyqtari dukej spanjoll, shkojmë në shtëpi të vdekur për shkak të një padrejtësie

Liga e Evropës
Ministri i Sportit i Arabisë Sauditë lë të kuptohet për transferimet e Messit dhe Benzemas

Ministri i Sportit i Arabisë Sauditë lë të kuptohet për transferimet e Messit dhe Benzemas

Ligat tjera
Kalo në kategori