LAJMI I FUNDIT:

Ibrahimovic tregon aftësitë akrobatike duke u hedhur nga anija përmbi rrethoja

Ibrahimovic tregon aftësitë akrobatike duke u hedhur nga anija përmbi rrethoja
Foto: iamzlatanibrahimovic/Instagram/Prsc

Zlatan Ibrahimovic është duke shijuar pushimet më se të merituara, pas një edicioni tejet të ngarkuar.

Reklama

Sulmuesi suedez ndihmoi Milanin që të rikthehej në Ligën e Kampionëve pas afro një dekade, duke përfunduar të dytët në Serie A.

Ibrahimovic nuk mori pjesë në Euro 2020 me Suedinë, shkaku i një lëndimi dhe kjo e ka lejuar atë që t’i fillojë pushimet.

Sulmuesi veteran ka publikuar një video në llogarinë e tij në Instagram, duke treguar aftësitë e tij edhe në not.

Nga një pjesë e lartë, suedezi arrin të kërcejë lartë, për t’i shmangur rrethojat e anijes së tij, për t’u zhytur më pas në ujë.

“Po fluturojmë” – është mbishkrimi që i ka lënë Ibra videos së publikuar në rrjetin social. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Yamal shtatë vite më parë mbante dorën e Ramos para El Clasicos, tani e detyroi të shënojë autogol

Yamal shtatë vite më parë mbante dorën e Ramos para El Clasicos, tani e detyroi të shënojë autogol

La Liga
Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

La Liga
Debat i ashpër mes Ancelottit dhe Vinicius Jr në mes të ndeshjes, në fund dyshja nuk u përshëndet fare

Debat i ashpër mes Ancelottit dhe Vinicius Jr në mes të ndeshjes, në fund dyshja nuk u përshëndet fare

La Liga
'Luftë' mes Barcelonës dhe Sevillës – andaluzianët bojkotuan drekën tradicionale, katalanasit shkëputën çdo marrëdhënie me këtë klub

'Luftë' mes Barcelonës dhe Sevillës – andaluzianët bojkotuan drekën tradicionale, katalanasit shkëputën çdo marrëdhënie me këtë klub

La Liga
Barcelona mposht Sevillën fal një autogoli të Sergio Ramos, rrëmben pozitën e parë në La Liga

Barcelona mposht Sevillën fal një autogoli të Sergio Ramos, rrëmben pozitën e parë në La Liga

La Liga
Florent Muslija i pakapshëm këtë sezon, shkatërron pothuajse i vetëm Schalken

Florent Muslija i pakapshëm këtë sezon, shkatërron pothuajse i vetëm Schalken

Ligat tjera
Kalo në kategori