LAJMI I FUNDIT:
Transferimet

Transferimet

28788 Artikuj

Info

Këtu do të gjeni të gjitha lajmet e fundit rreth transferimet në klubet më të njohura evropiane.

Maresca i kërkon Chelseat të nënshkruajë me dy yje që Flick nuk i do te Barcelona

Maresca i kërkon Chelseat të nënshkruajë me dy yje që Flick nuk i do te Barcelona

Premier League
Newcastle gati të fillojë rinovimin e ekipit, largon 11 lojtarë nga skuadra

Newcastle gati të fillojë rinovimin e ekipit, largon 11 lojtarë nga skuadra

Premier League
Tri ëndrrat dhe objektivat tjera të Romës në afatin kalimtar të verës

Tri ëndrrat dhe objektivat tjera të Romës në afatin kalimtar të verës

Serie A
PSG dëshiron që Real Madridi të paguajë 80 milionë euro për Mbappen

PSG dëshiron që Real Madridi të paguajë 80 milionë euro për Mbappen

Ndërkombëtare
Skuadra angleze e gatshme të paguaj 45 milionë euro për Vitor Roque

Skuadra angleze e gatshme të paguaj 45 milionë euro për Vitor Roque

La Liga
“Jam krenar”, ylli i Leverkusenit joshet nga interesimi i Barcelonës

“Jam krenar”, ylli i Leverkusenit joshet nga interesimi i Barcelonës

La Liga
Ylli i Atletico Madridit i hapur për t’u transferuar te njëri nga pesë klubet e Serie A

Ylli i Atletico Madridit i hapur për t’u transferuar te njëri nga pesë klubet e Serie A

Ndërkombëtare
Pas transferimit të Mbappes, Real Madridi synon ta mbyll nënshkrimin e dytë për 40 milionë euro

Pas transferimit të Mbappes, Real Madridi synon ta mbyll nënshkrimin e dytë për 40 milionë euro

La Liga
PSG do ta largojë në huazim – Xavi Simons tashmë ka zgjedhur klubin e tij të ardhshëm

PSG do ta largojë në huazim – Xavi Simons tashmë ka zgjedhur klubin e tij të ardhshëm

Ligue 1
Drejtori sportiv i gjigantit evropian nuk përjashton mundësinë e transferimit befasues të Greenwood

Drejtori sportiv i gjigantit evropian nuk përjashton mundësinë e transferimit befasues të Greenwood

Ndërkombëtare
James Rodriguez pranë rikthimit sensacional në La Liga

James Rodriguez pranë rikthimit sensacional në La Liga

La Liga
Kvaratskhelia insiston të largohet nga Napoli – shpreson t’i bashkohet gjigantit evropian

Kvaratskhelia insiston të largohet nga Napoli – shpreson t’i bashkohet gjigantit evropian

Serie A
Haaland prezantohet zyrtarisht nga klubi i njohur, detyrohet t’i kontaktojë për ta fshirë njoftimin

Haaland prezantohet zyrtarisht nga klubi i njohur, detyrohet t’i kontaktojë për ta fshirë njoftimin

Ndërkombëtare
Liverpooli po përgatitë ofertë zyrtare për Edersonin

Liverpooli po përgatitë ofertë zyrtare për Edersonin

Premier League
Bellingham flet për Mbappen dhe kalimin e mundshëm të francezit te Real Madridi

Bellingham flet për Mbappen dhe kalimin e mundshëm të francezit te Real Madridi

La Liga
Çmenduria e Man United për lojtarin që ka shkëlqyer vetëm këtë sezon – ofron 65 milionë euro

Çmenduria e Man United për lojtarin që ka shkëlqyer vetëm këtë sezon – ofron 65 milionë euro

Premier League
Real Madrid dëshiron që ylli i Man Cityt të zëvendësojë Toni Kroosin

Real Madrid dëshiron që ylli i Man Cityt të zëvendësojë Toni Kroosin

La Liga
Casemiro largimi i parë nga Man Utd, mësohet se ku do ta vazhdoj karrierën braziliani

Casemiro largimi i parë nga Man Utd, mësohet se ku do ta vazhdoj karrierën braziliani

Premier League
Varane thyen heshtjen për të ardhmen, tregon se ku mund të luaj

Varane thyen heshtjen për të ardhmen, tregon se ku mund të luaj

Premier League
Chelsea po përgatitë ofertë për transferimin e portierit anglez

Chelsea po përgatitë ofertë për transferimin e portierit anglez

Premier League
Mbappe tregon pse ende nuk po zyrtarizohet te Real Madridi

Mbappe tregon pse ende nuk po zyrtarizohet te Real Madridi

La Liga
Lojtari që Flick “ëndërron” ta ketë tek Barcelona i ka refuzuar ata shkaku i pagës së vogël

Lojtari që Flick “ëndërron” ta ketë tek Barcelona i ka refuzuar ata shkaku i pagës së vogël

La Liga
Rikthimi në majat e futbollit evropian: Flick ka gati transferimin e parë te Barcelona

Rikthimi në majat e futbollit evropian: Flick ka gati transferimin e parë te Barcelona

Bundesliga
Prezantimi i Kylian Mbappes te Real Madridi do të jetë i inspiruar nga transferimi i Ronaldos në Bernabeu

Prezantimi i Kylian Mbappes te Real Madridi do të jetë i inspiruar nga transferimi i Ronaldos në Bernabeu

La Liga