LAJMI I FUNDIT:

Olta dhe Kiara dalin në nominim përballë njëra-tjetrës

Olta dhe Kiara dalin në nominim përballë njëra-tjetrës

Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi të shtunën e kaluar kishte mundësi të shfrytëzonte ‘kutinë e pandorës’ dhe në bazë të kësaj edhe të dërgonte disa prej banorëve në nominim.

Reklama

Ndryshe nga herët të tjera, ajo do të duhej të zgjidhte dy çifte në një televotim që do të zgjidhet më pas atë më pak të preferuar nga publiku për t’u përballur me njëri-tjetrin.

Nita zgjodhi Kiarën dhe Oltën bashkë me Kristin dhe Qetsorin, dhe ishin pikërisht dy vajzat që sonte (e martë) gjatë spektaklit që u votuan si më pak të preferuara.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Kështu, Olta dhe Kiara dolën përballë njëra-tjetrës në nominim dhe njëra prej tyre pritet të largohet të shtunën që vjen.

"Si të duket burri im" - Kiara emocionohet nga befasia që merr nga vëllai, e pyet edhe për mendimin që ai ka për Luizin
Lexo po ashtu "Si të duket burri im" - Kiara emocionohet nga befasia që merr nga vëllai, e pyet edhe për mendimin që ai ka për Luizin

Menjëherë pas këtij nominimi, Luizi edhe një herë tjetër ka deklaruar se nëse Kiara është ajo që do të eliminohet, ai do të largohet bashkë me të.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Mbetet të shihet se cila prej dy banoreve që janë pjesë e Big Brother VIP Albania që nga fillimi do të largohet përfundimisht. /Telegrafi/Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Kalo në kategori