LAJMI I FUNDIT:
Olta Gixhari

Olta Gixhari

247 Artikuj

Nuk besoi në dashurinë e saj me Luizin, Olta Gixhari pyetet nëse e ka uruar Kiarën për shtatzëninë

Nuk besoi në dashurinë e saj me Luizin, Olta Gixhari pyetet nëse e ka uruar Kiarën për shtatzëninë

Yjet
Publiku reagoi me ovacione për balerinën që e kundërshtoi, Olta Gixhari iu drejtohet: Nuk ka nevojë për duartrokitje

Publiku reagoi me ovacione për balerinën që e kundërshtoi, Olta Gixhari iu drejtohet: Nuk ka nevojë për duartrokitje

Yjet
Olta Gixhari shfaqet tejet joshëse në fotografitë e fundit në Instagram

Olta Gixhari shfaqet tejet joshëse në fotografitë e fundit në Instagram

Yjet
Efi flet për marrëdhënien që ka me Luizin dhe Oltën: Rrugët tona u ndan, nuk kam asnjë emocion ndaj tyre

Efi flet për marrëdhënien që ka me Luizin dhe Oltën: Rrugët tona u ndan, nuk kam asnjë emocion ndaj tyre

Yjet
Olta Gixhari i bën ‘twerk’ në transmetim direkt Ilir Shaqirit, shembullin e saj e ndjek edhe Xhuli

Olta Gixhari i bën ‘twerk’ në transmetim direkt Ilir Shaqirit, shembullin e saj e ndjek edhe Xhuli

Yjet
Olta Gixhari: Nuk pendohem për asgjë që kam bërë, pishmani është për njerëz të dobët

Olta Gixhari: Nuk pendohem për asgjë që kam bërë, pishmani është për njerëz të dobët

Yjet
Ia përmendi ushqimin edhe në Dancing With the Stars, Ronaldo Sharka i drejtohet Olta Gixharit: Grua bullizuese

Ia përmendi ushqimin edhe në Dancing With the Stars, Ronaldo Sharka i drejtohet Olta Gixharit: Grua bullizuese

Yjet
‘Hallakamë’ në Cineplexx nga fansat për Luizin e Oltën: Çka ndodhi dje në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”

‘Hallakamë’ në Cineplexx nga fansat për Luizin e Oltën: Çka ndodhi dje në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”

Egzona Shigjeqi
Olta Gixhari tregon nëse ishte e vështirë të bashkëpunonte me Luiz Ejllin

Olta Gixhari tregon nëse ishte e vështirë të bashkëpunonte me Luiz Ejllin

Yjet
Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari shkëlqejnë në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë” në Prishtinë

Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari shkëlqejnë në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë” në Prishtinë

Yjet
Olta dhe Luizi bashkë në Derand Hotel

Olta dhe Luizi bashkë në Derand Hotel

Yjet
“Më shijoi shumë skena e puthjes me Luizin”, Olta Gixhari tregon se çfarë i tha bashkëshorti për filmin ‘Në kuadër të dashurisë’

“Më shijoi shumë skena e puthjes me Luizin”, Olta Gixhari tregon se çfarë i tha bashkëshorti për filmin ‘Në kuadër të dashurisë’

TV / Film
Shfaqen pamjet e Olta Gixharit kur si e re konkurronte për velinë në “Fiks Fare”

Shfaqen pamjet e Olta Gixharit kur si e re konkurronte për velinë në “Fiks Fare”

TV / Film
Olta Gixhari ngacmon me fustanin e hapur në mbrëmjen e dytë të ‘Dancing With The Stars’

Olta Gixhari ngacmon me fustanin e hapur në mbrëmjen e dytë të ‘Dancing With The Stars’

Yjet
“Nuk kemi qenë ndonjëherë miq”, Luiz Ejlli flet për raportin me Olta Gixharin

“Nuk kemi qenë ndonjëherë miq”, Luiz Ejlli flet për raportin me Olta Gixharin

Yjet
Premiera e filmit “Në kuadër të dashurisë” – Olta Gixhari merr vëmendje me dukjen elegante

Premiera e filmit “Në kuadër të dashurisë” – Olta Gixhari merr vëmendje me dukjen elegante

Yjet
Pak para premierës së filmit “Në kuadër të dashurisë”, Olta Gixhari: Faleminderit që besuat në mua

Pak para premierës së filmit “Në kuadër të dashurisë”, Olta Gixhari: Faleminderit që besuat në mua

TV / Film
Olta Gixhari merr vëmendje me paraqitjen në natën e parë të DWTS

Olta Gixhari merr vëmendje me paraqitjen në natën e parë të DWTS

Yjet
Olta Gixhari tregon nëse do të futej sërish në Big Brother: Është spektakël që të rrah zemra fort

Olta Gixhari tregon nëse do të futej sërish në Big Brother: Është spektakël që të rrah zemra fort

Yjet
“Sa kam punuar për këtë projekt” – Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

“Sa kam punuar për këtë projekt” – Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

Yjet
Olta Gixhari pjesë e jurisë në “Dancing With The Stars Albania”

Olta Gixhari pjesë e jurisë në “Dancing With The Stars Albania”

Muzikë
Publikohet traileri i filmit “Në kuadër të dashurisë”, premiera nga 9 tetori

Publikohet traileri i filmit “Në kuadër të dashurisë”, premiera nga 9 tetori

TV / Film
Filmi me protagonistë Luiz Ejllin dhe Olta Gixharin “Në kuadër të dashurisë” publikohet së shpejti

Filmi me protagonistë Luiz Ejllin dhe Olta Gixharin “Në kuadër të dashurisë” publikohet së shpejti

TV / Film
Olta Gixhari vjen atraktive në pozat nga pushimet në Itali

Olta Gixhari vjen atraktive në pozat nga pushimet në Itali

Yjet