LAJMI I FUNDIT:

Fituesi i Big Brother në Kanada komenton nominimin e Kiarës me Oltën, kërkon që për shkak të Luizit të votohet për qëndrimin e moderatores në BBVA

Fituesi i Big Brother në Kanada komenton nominimin e Kiarës me Oltën, kërkon që për shkak të Luizit të votohet për qëndrimin e moderatores në BBVA

Ditë më parë një mbështetje për Luiz Ejllin në Big Brother VIP Albania erdhi edhe nga fituesi i Big Brother në Kanada, Kevin Jacobs.

Reklama

Këngëtari shkodran në disa raste ka përmendur kanadezin duke deklaruar se disa strategji të lojës së tij i ka marrë nga ai.

Kështu ndodhi edhe kur dolën në nominim Luizi bashkë me Kristin dhe Armaldon pasi këngëtari arrit të u bënte një kurth që rezultoi duke i dërguar të tre në televotim.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Kjo bëri që Jacobs të dëgjonte për Luizin madje edhe doli publikisht në përkrahje të tij duke e quajtur Luizin një ikonë.

Ndërkohë, tashmë ai po vazhdon të komentoj vijueshmërinë e lojës në shtëpinë e famshme ashtu siç ka bërë me nominimin e fundit të Kiarës përballë Oltës.

Kevin në një video që ka publikuar në rrjetet sociale ka thënë është Kiara ajo për të cilën publikohet duhet të votoj që ta mbajnë në shtëpi pasi Luizi ka deklaruar se ai do të largohet bashkë me të në rast se eliminohet.

Foto: Olta Gixhari/Instagram

“E shikova spektaklin e Big Brother Albania, unë nuk flas shqip por ky është komenti im, ishin disa njerëz në panel duke folur me banorët përmes prezantueses teksa transmetoheshin disa video të javës dhe komentoheshin ndonëse në e flas gjuhën unë arrita të lexoj vetëm përmes gjuhës së trupit, por u shfaqën disa video ku Kiara dilte keq, nuk e kam idenë pse ndodhu kështu që ajo u nominua përballë Oltës, dhe aq sa di Olta është kundërshtarja më e madhe e Luizit, ndërsa Kiara është e dashura e tij dhe Luizi tha se ai do të largohej nëse Kiara eliminohet nga votat e publikut, prandaj ne duhet ta votojmë Kiarën që ta shpëtojmë nëse duam që Luizi të qëndrojë, ndoshta është vetëm strategji dhe ai po përgatit diçka, mendoj që Luizi do të gjejë një zgjidhje, vazhdo përpara Luizi”, ka deklaruar ai.

Luizin e njoftojnë fansat përmes dronit për përkrahjen që po i jep fituesi i Big Brother në Kanada
Lexo po ashtu Luizin e njoftojnë fansat përmes dronit për përkrahjen që po i jep fituesi i Big Brother në Kanada

Ndërkohë, theksojmë që ndonëse deklaroi gjatë spektaklit se ai do të largohej në rast të eliminimit të Kiarës, Luizi tashmë duket se ka ndryshuar mendim.

Vendimi për eliminim e njërës prej vajzave pritet të kuptohet gjatë spektaklit të së shtunës, më 25 mars. /Telegrafi/

@kevintedjacobs Watched an episode of BBVIP Albania and I dont speak Albanian. Save Kiara, I think #meluizin #luizejlli #kevintedjacobs ♬ original sound – kevintedjacobsNë trend Magazina

Më shumë
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori