0Shares

Eni Koci po dëshmon se është ndoshta këngëtarja më seksi shqiptare.

Bukuroshja bjonde që gjithmonë mahnit me fotografitë në rrjetet e saj sociale, kësaj radhe ka shokuar të gjithë me trupin e saj seksi.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Ajo është shfaqur në bikini ngjyrë “pink” dhe në një bluzë pa pasur fare sutjena, teksa shihet duke dalë nga vaska.

Adhuruesit e këngëtares janë shprehur të shokuar nga imahzi i publikuar pasi që ka kohë që një femër shqiptare nuk është dukur kaq joshëse.

Eni Koci pritet të lansojë së shpejti projektin e saj të ri. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)