LAJMI I FUNDIT:
Bukuroshet Shqiptare

Bukuroshet Shqiptare

6788 Artikuj

Info

Të gjitha lajmet nga vajzat më të bukura shqiptare të fushës së modelingut, muzikës dhe ekranit.

“Sa shpejt ikin vitet” – Marina Vjollca publikon një fotografi para 17 vjete

“Sa shpejt ikin vitet” – Marina Vjollca publikon një fotografi para 17 vjete

Yjet
Rina Balaj dhe Marin sjellin këngën e re “Jena Dasht”

Rina Balaj dhe Marin sjellin këngën e re “Jena Dasht”

Muzikë
Arbenita Ismajli shfaqet shumë elegante në të bardha, në fotografitë në Instagram

Arbenita Ismajli shfaqet shumë elegante në të bardha, në fotografitë në Instagram

Yjet
Xhuli reagon pas deklaratës kontroverse që në “çdo familje ka nga një pedofil”: Statistikat dhe shoqëria na tregojnë realitetin

Xhuli reagon pas deklaratës kontroverse që në “çdo familje ka nga një pedofil”: Statistikat dhe shoqëria na tregojnë realitetin

Yjet
Rina Balaj nuk i lë shumë imagjinatës, me një dukje shumë provokative në Instagram

Rina Balaj nuk i lë shumë imagjinatës, me një dukje shumë provokative në Instagram

Yjet
Ndryshim drastik – Fifi bëhet me flokë portokalli

Ndryshim drastik – Fifi bëhet me flokë portokalli

Yjet
Flaka Krelani me paraqitje tejet provokuese në klipin e ri “Kam inat”

Flaka Krelani me paraqitje tejet provokuese në klipin e ri “Kam inat”

Yjet
Tuna provokon me paraqitjen e radhës nga Zvicra, vë në pah format e bujshme trupore

Tuna provokon me paraqitjen e radhës nga Zvicra, vë në pah format e bujshme trupore

Yjet
Arbenita Ismajli shkëlqen në Instagram me veshje të kuqe

Arbenita Ismajli shkëlqen në Instagram me veshje të kuqe

Yjet
Sara Hoxha shkëlqen me flokët e kuqe dhe veshje provokuese në fotografitë në Instagram

Sara Hoxha shkëlqen me flokët e kuqe dhe veshje provokuese në fotografitë në Instagram

Yjet
Oriola Marashi shkëlqen me paraqitjen e radhës në një kostum të kuq

Oriola Marashi shkëlqen me paraqitjen e radhës në një kostum të kuq

Yjet
Luana Vjollca provokon me paraqitjen për Shën Valentin

Luana Vjollca provokon me paraqitjen për Shën Valentin

Yjet
Arbenita Ismajli shfaqet në formë të mirë, ndërsa thekson linjat trupore

Arbenita Ismajli shfaqet në formë të mirë, ndërsa thekson linjat trupore

Yjet
Tayna provokon me fustanin e shkurtër në paraqitjen e radhës në rrjete sociale

Tayna provokon me fustanin e shkurtër në paraqitjen e radhës në rrjete sociale

Yjet
Në ditëlindjen e 47-të, Ledina Çelo publikon një video duke treguar se është në super formë

Në ditëlindjen e 47-të, Ledina Çelo publikon një video duke treguar se është në super formë

Yjet
Ava Max nxit imagjinatën: Shfaqet në të brendshme dhe çizme të kuqe në setin e ri fotografik

Ava Max nxit imagjinatën: Shfaqet në të brendshme dhe çizme të kuqe në setin e ri fotografik

Yjet
Ryva Kajtazi pozon në diellin e Dubait, ndërsa ekspozon linjat trupore në plazh

Ryva Kajtazi pozon në diellin e Dubait, ndërsa ekspozon linjat trupore në plazh

Yjet
Pas shumë kohësh, Bora Zemani me ndryshim në dukje

Pas shumë kohësh, Bora Zemani me ndryshim në dukje

Yjet
Olta Gixhari zbulon gjininë e fëmijës së dytë

Olta Gixhari zbulon gjininë e fëmijës së dytë

Yjet
“Jemi të dyja shqiptare, kështu që unë duhet ta mbështes atë” – Bebe Rexha në përkrahje të Dua Lipës

“Jemi të dyja shqiptare, kështu që unë duhet ta mbështes atë” – Bebe Rexha në përkrahje të Dua Lipës

Yjet
Vesa Luma shtanget dhe kërkon ta lërë intervistën, pasi merr një lajm për Big Bastën – por një befasi ndërron rrjedhën e emisionit

Vesa Luma shtanget dhe kërkon ta lërë intervistën, pasi merr një lajm për Big Bastën – por një befasi ndërron rrjedhën e emisionit

Yjet
Adrola Dushi tregon linjat atraktive në bikini gjatë pushimeve

Adrola Dushi tregon linjat atraktive në bikini gjatë pushimeve

Yjet
Adrola Dushi shfaqet tejet simpatike në imazhet e fundit në Instagram

Adrola Dushi shfaqet tejet simpatike në imazhet e fundit në Instagram

Yjet
Kida shkëlqen në fotografitë e reja, shfaq linjat perfekte në bikini të gjelbra

Kida shkëlqen në fotografitë e reja, shfaq linjat perfekte në bikini të gjelbra

Yjet