LAJMI I FUNDIT:

RB Salzburg

353 Artikuj

Dortmud dhe Salzburg arrijnë marrëveshje për Adeyemin

Dortmud dhe Salzburg arrijnë marrëveshje për Adeyemin

Bundesliga
Gavi, Elliott, Bellingham: Kush është talenti më i mirë në botë?

Gavi, Elliott, Bellingham: Kush është talenti më i mirë në botë?

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve, Bayern Munich 7-1 RB Salzburg: Lewandowski me notë maksimale

Notat e lojtarëve, Bayern Munich 7-1 RB Salzburg: Lewandowski me notë maksimale

Liga e Kampionëve
Bayern Munich fiton me spektakël ndaj RB Salzburg për të bërë vend në mesin e tetë më të mirave

Bayern Munich fiton me spektakël ndaj RB Salzburg për të bërë vend në mesin e tetë më të mirave

Liga e Kampionëve
Bayern Munich mbyll gjithçka në pjesën e parë, epërsi e lartë e bavarezëve

Bayern Munich mbyll gjithçka në pjesën e parë, epërsi e lartë e bavarezëve

Liga e Kampionëve
‘Çmendet’ Lewandowski, shënon het-trik brenda 23 minutash

‘Çmendet’ Lewandowski, shënon het-trik brenda 23 minutash

Liga e Kampionëve
Formacionet zyrtare, Bayern Munich – RB Salzburg: Bavarezët nisin ndeshjen me pesë sulmues

Formacionet zyrtare, Bayern Munich – RB Salzburg: Bavarezët nisin ndeshjen me pesë sulmues

Liga e Kampionëve
RB Salzburg ka gjithçka që i duhet për të ‘shokuar’ Bayern Munichun në Ligën e Kampionëve

RB Salzburg ka gjithçka që i duhet për të ‘shokuar’ Bayern Munichun në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Formacionet e mundshme: Bayern Munich pritet të luajë ndaj RB Salzburgut me të gjitha forcat në sulm

Formacionet e mundshme: Bayern Munich pritet të luajë ndaj RB Salzburgut me të gjitha forcat në sulm

Liga e Kampionëve
Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve me dy super takime

Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve me dy super takime

Liga e Kampionëve
Dortmund dhe Salzburg ngecin në bisedimet për Adeyemin

Dortmund dhe Salzburg ngecin në bisedimet për Adeyemin

Bundesliga
Superkompjuteri parashikon fituesin e Ligës së Kampionëve pas ndeshjeve të para të 1/8-tës

Superkompjuteri parashikon fituesin e Ligës së Kampionëve pas ndeshjeve të para të 1/8-tës

Shkumbin Pireva
Skuadrat më të vlefshme që janë ende në garë në Ligën e Kampionëve: Real Madrid nuk është në top pesëshen, anglezët sundojnë

Skuadrat më të vlefshme që janë ende në garë në Ligën e Kampionëve: Real Madrid nuk është në top pesëshen, anglezët sundojnë

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: RB Salzburg 1-1 Bayern, veçohet paraqitja e Coman

Notat e lojtarëve: RB Salzburg 1-1 Bayern, veçohet paraqitja e Coman

Liga e Kampionëve
Bayerni barazon në fund ndaj Salzburgut

Bayerni barazon në fund ndaj Salzburgut

Liga e Kampionëve
Salzburgu e befasoi Bayernin në pjesën e parë

Salzburgu e befasoi Bayernin në pjesën e parë

Liga e Kampionëve
Formacionet zyrtare, RB Salzburg – Bayern Munich: Trajnerët i japin përparësi lojës sulmuese

Formacionet zyrtare, RB Salzburg – Bayern Munich: Trajnerët i japin përparësi lojës sulmuese

Liga e Kampionëve
Formacionet e mundshme: RB Salzburg – Bayern Munich

Formacionet e mundshme: RB Salzburg – Bayern Munich

Liga e Kampionëve
Vazhdon spektakli i Ligës së Kampionëve – vëmendja te derbi mes Interit dhe Liverpoolit

Vazhdon spektakli i Ligës së Kampionëve – vëmendja te derbi mes Interit dhe Liverpoolit

Liga e Kampionëve
FiveThirytEight parashikon fituesin e Ligës së Kampionëve – klubet italiane shihen si autsajdera

FiveThirytEight parashikon fituesin e Ligës së Kampionëve – klubet italiane shihen si autsajdera

Liga e Kampionëve
Vlera e skuadrave që luajnë në fazën e eliminimit direkt të LK – dallimet janë tejet të dukshme

Vlera e skuadrave që luajnë në fazën e eliminimit direkt të LK – dallimet janë tejet të dukshme

Liga e Kampionëve
Dortmundi synon blerjen e dy sulmuesve me paratë nga shitja e Haaland

Dortmundi synon blerjen e dy sulmuesve me paratë nga shitja e Haaland

Bundesliga
Kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve në 2021-22? Favoritët, autsajderat dhe shanset e tyre

Kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve në 2021-22? Favoritët, autsajderat dhe shanset e tyre

Driton Gajraku
Benfica, Ajax, Santos: Cila klube kanë fituar më shumë nga transferimet që nga sezoni 2000/01?

Benfica, Ajax, Santos: Cila klube kanë fituar më shumë nga transferimet që nga sezoni 2000/01?

Shkumbin Pireva