LAJMI I FUNDIT:

Milani favorit ndaj Salzburgut – formacionet startuese

Milani favorit ndaj Salzburgut – formacionet startuese

Milani është mysafir i Salzburgut në Red Bull Arena, ku zhvillohet ndeshja e parë e fazës grupore në Ligën e Kampionëve.

Reklama

Këto skuadra janë pjesë e Grupit E, ku konkurrojnë edhe Dinamo Zagrebi dhe Chelsea.

Trajnerët Matthias Jaissle dhe Stefano Pioli i kanë caktuar njëmbëdhjetëshat startues të këtij takimi.


Formacioni startues i Salzburgut: Köhn; Dedic, Solet, Wöber, Ulmer; Seiwald; Capaldo, Kameri, Kjærgaard; Okafor, Fernando

Formacioni startues i Milanit: Maignan; Calabria, Kalulu, Tomori, Theo Hernández; Tonali, Bennacer; Saelemaekers, De Ketelaere, Leão; Giroud.


/Telegrafi/