LAJMI I FUNDIT:

RB Salzburg

352 Artikuj

Arsenali projekton transferimin e sensacionit të RB Salzburg

Arsenali projekton transferimin e sensacionit të RB Salzburg

Premier League
“Barça më donte, por ëndrra ime më e madhe është të luaj për Real Madridin” – talenti i Salzburgut që po emocionin të gjithë me lojën e tij

“Barça më donte, por ëndrra ime më e madhe është të luaj për Real Madridin” – talenti i Salzburgut që po emocionin të gjithë me lojën e tij

Ligat tjera
Notat e lojtarëve: Roma 2-0 Salzburg, veçohet Dybala

Notat e lojtarëve: Roma 2-0 Salzburg, veçohet Dybala

Liga e Evropës
Roma përmbys rezultatin nga ndeshja e parë dhe eliminon Salzburgun

Roma përmbys rezultatin nga ndeshja e parë dhe eliminon Salzburgun

Liga e Evropës
Roma shpreson ta përmbysë epërsinë e Salzburgut – formacionet zyrtare

Roma shpreson ta përmbysë epërsinë e Salzburgut – formacionet zyrtare

Liga e Evropës
Liga e Evropës zhvillon sot ndeshjet kthyese, vëmendja në Old Trafford

Liga e Evropës zhvillon sot ndeshjet kthyese, vëmendja në Old Trafford

Liga e Evropës
Notat e lojtarëve: Salzburg 1-0 Roma, veçohet paraqitja e Cristantes

Notat e lojtarëve: Salzburg 1-0 Roma, veçohet paraqitja e Cristantes

Liga e Evropës
Salzburgu mposht Romën me një gol të vonshëm

Salzburgu mposht Romën me një gol të vonshëm

Liga e Evropës
Roma luan si mysafir i RB Salzburg, formacionet zyrtare

Roma luan si mysafir i RB Salzburg, formacionet zyrtare

Liga e Evropës
Duele fantastike na presin sot në Ligën e Evropës, gjigantët evropianë zbresin në fushë

Duele fantastike na presin sot në Ligën e Evropës, gjigantët evropianë zbresin në fushë

Liga e Evropës
Arijon Ibrahimovic shkëlqen me ekipin e parë të Bayernit, gol në barazimin spektakolar ndaj RB Salzburg

Arijon Ibrahimovic shkëlqen me ekipin e parë të Bayernit, gol në barazimin spektakolar ndaj RB Salzburg

Bundesliga
Milani garon me Liverpoolin dhe Man Cityn për shërbimet e sensacionit të RB Salzburgut

Milani garon me Liverpoolin dhe Man Cityn për shërbimet e sensacionit të RB Salzburgut

Ndërkombëtare
Hidhet shorti për Ligën e Evropës – përballje gjigantësh në fazën e eliminimit direkt

Hidhet shorti për Ligën e Evropës – përballje gjigantësh në fazën e eliminimit direkt

Liga e Evropës
Milani i bashkohet Chelseat në të tetën e finales, Salzburgu luan në Ligën e Evropës

Milani i bashkohet Chelseat në të tetën e finales, Salzburgu luan në Ligën e Evropës

Liga e Kampionëve
Milani kërkon kualifikimin ndaj Salzburgut – formacionet zyrtare

Milani kërkon kualifikimin ndaj Salzburgut – formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve
Milan – RB Salzburg, formacionet e mundshme

Milan – RB Salzburg, formacionet e mundshme

Liga e Kampionëve
Kundërshtarët e makthit, Man Utd mund të ketë short tmerri në Ligën e Evropës nëse përfundojnë në vendin e dytë në grup

Kundërshtarët e makthit, Man Utd mund të ketë short tmerri në Ligën e Evropës nëse përfundojnë në vendin e dytë në grup

Liga e Evropës
Dijon Kameri – talenti i mahnitshëm i Salzburgut që po krahasohet me Bruno Fernandesin

Dijon Kameri – talenti i mahnitshëm i Salzburgut që po krahasohet me Bruno Fernandesin

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve, RB Salzburg 1-2 Chelsea: Kohn dhe Silva më të vlerësuarit

Notat e lojtarëve, RB Salzburg 1-2 Chelsea: Kohn dhe Silva më të vlerësuarit

Liga e Kampionëve
Chelsea fiton ndaj RB Salzburg, bën vend në mesin e 16 më të mirave të Evropës

Chelsea fiton ndaj RB Salzburg, bën vend në mesin e 16 më të mirave të Evropës

Liga e Kampionëve
Salzburgu dhe Chelsea për ta definuar rrugëtimin e Grupit E – formacionet zyrtare

Salzburgu dhe Chelsea për ta definuar rrugëtimin e Grupit E – formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve
Formacionet e mundshme: Chelsea synon fitore ndaj Salzburgut për ta siguruar kalimin e grupit

Formacionet e mundshme: Chelsea synon fitore ndaj Salzburgut për ta siguruar kalimin e grupit

Liga e Kampionëve
Opsionet se si Milani mund të kalojë në fazën e eliminimit direkt të Ligës së Kampionëve

Opsionet se si Milani mund të kalojë në fazën e eliminimit direkt të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Bekim Zogaj do jetë asistent i gjyqtarit për ndeshjen mes Salzburgut dhe Chelseat në Ligën e Kampionëve

Bekim Zogaj do jetë asistent i gjyqtarit për ndeshjen mes Salzburgut dhe Chelseat në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve