LAJMI I FUNDIT:

RB Salzburg

353 Artikuj

Vazhdon gara e madhe e dy gjigantëve gjermanë për Karim Adeyemin

Vazhdon gara e madhe e dy gjigantëve gjermanë për Karim Adeyemin

Bundesliga
Roma gjen mbrojtës në Austri, gati oferta për danezin Kristensen

Roma gjen mbrojtës në Austri, gati oferta për danezin Kristensen

Serie A
Adeyemi refuzon Barcelonën

Adeyemi refuzon Barcelonën

La Liga
Datat zyrtare të ndeshjeve në 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve

Datat zyrtare të ndeshjeve në 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Shorti fillestar për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve – E që më vonë u anulua nga UEFA

Shorti fillestar për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve – E që më vonë u anulua nga UEFA

Liga e Kampionëve
Shorti për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve: Gjithçka që duhet të dini

Shorti për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve: Gjithçka që duhet të dini

Liga e Kampionëve
Dortmundi ka marrëveshje personale me Karim Adeyemin, por vetëm pesë milionë euro e ndajnë nga transferimi i tij

Dortmundi ka marrëveshje personale me Karim Adeyemin, por vetëm pesë milionë euro e ndajnë nga transferimi i tij

Bundesliga
Mbeten jashtë Barcelona, Milan e Dortmund: 15 klubet që kanë kaluar tutje, një mbetet të vendoset

Mbeten jashtë Barcelona, Milan e Dortmund: 15 klubet që kanë kaluar tutje, një mbetet të vendoset

Liga e Kampionëve
Shumë klube të mëdha pas Karim Adeyemit, spikatin Reali dhe Barcelona

Shumë klube të mëdha pas Karim Adeyemit, spikatin Reali dhe Barcelona

La Liga
Barca pritet t’i bëjë dy transferime në janar

Barca pritet t’i bëjë dy transferime në janar

La Liga
Xavi është një fans i madh i lojës së tij – Barcelona afër transferimit të Karim Adeyemit

Xavi është një fans i madh i lojës së tij – Barcelona afër transferimit të Karim Adeyemit

La Liga
Barcelona insiston në transferimin e Adeyemit

Barcelona insiston në transferimin e Adeyemit

La Liga
Karim Adeyemi, ylli i RB Salzburg që ka futur në ‘luftë’ Real Madridi dhe Atletico – por edhe shumë klube të tjera të mëdha

Karim Adeyemi, ylli i RB Salzburg që ka futur në ‘luftë’ Real Madridi dhe Atletico – por edhe shumë klube të tjera të mëdha

La Liga
Lista e ngushtë me katër sulmuesit që mund ta zëvendësojnë Agueron te Barcelona, tre vijnë nga Liga Premier

Lista e ngushtë me katër sulmuesit që mund ta zëvendësojnë Agueron te Barcelona, tre vijnë nga Liga Premier

La Liga
Liverpool, Bayern, Real Madrid: Kush janë favoritët për të fituar Ligën e Kampionëve? Superkompjuteri zbulon mundësitë e 32 klubeve

Liverpool, Bayern, Real Madrid: Kush janë favoritët për të fituar Ligën e Kampionëve? Superkompjuteri zbulon mundësitë e 32 klubeve

Liga e Kampionëve
Rikthehen takimet e Ligës së Kampionëve: Tetë përballje, vëmendja te Atalanta – Manchester United

Rikthehen takimet e Ligës së Kampionëve: Tetë përballje, vëmendja te Atalanta – Manchester United

Liga e Kampionëve
Formacioni i xhiros së tretë në Ligën e Kampionëve, mungojnë Messi dhe Ronaldo

Formacioni i xhiros së tretë në Ligën e Kampionëve, mungojnë Messi dhe Ronaldo

Liga e Kampionëve
Koha kur lojtarët e Liverpoolit i luteshin Kloppit që t transferonte këtë lojtarë

Koha kur lojtarët e Liverpoolit i luteshin Kloppit që t transferonte këtë lojtarë

Liga e Kampionëve
Barcelona e ka përcjellë nga afër Adeyemin, kërkon qysh në janar transferimin e gjermanit

Barcelona e ka përcjellë nga afër Adeyemin, kërkon qysh në janar transferimin e gjermanit

La Liga
Pjesë e parë e çmendur mes Sevillës dhe RB Salzburg – akordohen katër penallti

Pjesë e parë e çmendur mes Sevillës dhe RB Salzburg – akordohen katër penallti

Liga e Kampionëve
Analizë për 32 skuadrat pjesëmarrëse në Ligën e Kampionë – formacioni i mundshëm, trajner dhe ylli i ekipit

Analizë për 32 skuadrat pjesëmarrëse në Ligën e Kampionë – formacioni i mundshëm, trajner dhe ylli i ekipit

Liga e Kampionëve
Super kompjuteri parashikon fituesin e Ligës së Kampionëve, befasi e madhe me favoritët

Super kompjuteri parashikon fituesin e Ligës së Kampionëve, befasi e madhe me favoritët

Liga e Kampionëve
Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve: Na presin tetë takime në fazën e grupeve

Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve: Na presin tetë takime në fazën e grupeve

Liga e Kampionëve
Reali dhe Barça rivalizojnë Bayernin për talentin gjerman

Reali dhe Barça rivalizojnë Bayernin për talentin gjerman

Ndërkombëtare