LAJMI I FUNDIT:

RB Salzburg

353 Artikuj

Bekim Zogaj do jetë asistent i gjyqtarit për ndeshjen mes Salzburgut dhe Chelseat në Ligën e Kampionëve

Bekim Zogaj do jetë asistent i gjyqtarit për ndeshjen mes Salzburgut dhe Chelseat në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
“Qava si fëmijë”, Sadio Mane tregon se si Metzi e detyroi të largohej

“Qava si fëmijë”, Sadio Mane tregon se si Metzi e detyroi të largohej

Ndërkombëtare
Ronaldo do të largohet nga United, Djajtë e Kuq e gjejnë zëvendësuesin e portugezit

Ronaldo do të largohet nga United, Djajtë e Kuq e gjejnë zëvendësuesin e portugezit

Bundesliga
Juventusi futet në garë për transferimin e sulmuesit Noah Okafor

Juventusi futet në garë për transferimin e sulmuesit Noah Okafor

Serie A
Haaland, Nkunku, Mane – ‘fabrika e Red Bull’ eksporton vazhdimisht super talente në klubet e mëdha evropiane

Haaland, Nkunku, Mane – ‘fabrika e Red Bull’ eksporton vazhdimisht super talente në klubet e mëdha evropiane

Liga e Kampionëve
Milani ka dy sulmues në listë për të ardhmen

Milani ka dy sulmues në listë për të ardhmen

Serie A
Potter flet pasi debutoi në krye të Chelseat: I kënaqur me lojën, por jo me rezultatin

Potter flet pasi debutoi në krye të Chelseat: I kënaqur me lojën, por jo me rezultatin

Premier League
Mbrojtja e Chelseat në krye të detyrës ndaj Salzburgut – notat e lojtarëve

Mbrojtja e Chelseat në krye të detyrës ndaj Salzburgut – notat e lojtarëve

Liga e Kampionëve
Chelsea nuk i gëzohet fitores ndaj Salzburgut

Chelsea nuk i gëzohet fitores ndaj Salzburgut

Liga e Kampionëve
Formacionet startuese: Chelsea doemos duhet të fitojë ndaj Salzburgut

Formacionet startuese: Chelsea doemos duhet të fitojë ndaj Salzburgut

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Salzburg 1-1 Milan, Saelemaekers më i miri

Notat e lojtarëve: Salzburg 1-1 Milan, Saelemaekers më i miri

Liga e Kampionëve
Salzburgu dhe Milani ndajnë pikët

Salzburgu dhe Milani ndajnë pikët

Liga e Kampionëve
Milani favorit ndaj Salzburgut – formacionet startuese

Milani favorit ndaj Salzburgut – formacionet startuese

Liga e Kampionëve
Dijon Kameri fillon shkëlqimin te Salzburgu, gol dhe asistim në fitoren e thellë si mysafirë

Dijon Kameri fillon shkëlqimin te Salzburgu, gol dhe asistim në fitoren e thellë si mysafirë

Ndërkombëtare
Detajet nga Shorti i Ligës së Kampionëve dhe ndarja e çmimeve të UEFA-s

Detajet nga Shorti i Ligës së Kampionëve dhe ndarja e çmimeve të UEFA-s

Liga e Kampionëve
Zyrtare: Benjamin Sesko është i RB Leipzigut

Zyrtare: Benjamin Sesko është i RB Leipzigut

Bundesliga
Man Utd refuzoi ta nënshkruaj tre vjet më parë për tre milionë euro, tani Sesko kushton 65 milionë

Man Utd refuzoi ta nënshkruaj tre vjet më parë për tre milionë euro, tani Sesko kushton 65 milionë

Premier League
Man Utd ‘po punon shpejt’ për të mbyllur marrëveshjen për sulmuesin Benjamin Sesko

Man Utd ‘po punon shpejt’ për të mbyllur marrëveshjen për sulmuesin Benjamin Sesko

Premier League
Real Madridi ka tetë emra për zëvendësuesin e Benzemas, në listë edhe Armando Broja

Real Madridi ka tetë emra për zëvendësuesin e Benzemas, në listë edhe Armando Broja

La Liga
Drejtuesit e Manchester United takohen me agjentët e Benjamin Seskos

Drejtuesit e Manchester United takohen me agjentët e Benjamin Seskos

Premier League
Manchester United po përgatitë ofertë për sensacionin e RB Salzburgut

Manchester United po përgatitë ofertë për sensacionin e RB Salzburgut

Premier League
Top 10 futbollistët nën 21 vjeç me kontributin më të madh të golave në sezonin e fundit, Valmir Veliu pjesë e listës së bashku me yjet si Haaland, Vinicius Jr e Adeyemi

Top 10 futbollistët nën 21 vjeç me kontributin më të madh të golave në sezonin e fundit, Valmir Veliu pjesë e listës së bashku me yjet si Haaland, Vinicius Jr e Adeyemi

Ndërkombëtare
Zyrtare: Borussia Dortmund gjen zëvendësuesin e Haaland, nënshkruan me Adeyemin

Zyrtare: Borussia Dortmund gjen zëvendësuesin e Haaland, nënshkruan me Adeyemin

Bundesliga
Dortmundi siguron përfundimisht Karim Adeyemin

Dortmundi siguron përfundimisht Karim Adeyemin

Bundesliga