LAJMI I FUNDIT:
Alessandro Florenzi

Alessandro Florenzi

85 Artikuj

Info

Alessandro Florenzi është futbollist italian i lindur më 11 mars 1991.

Interi gjurmon gjithë Evropën për një mbrojtës të krahut të djathtë, ka katër alternativa

Interi gjurmon gjithë Evropën për një mbrojtës të krahut të djathtë, ka katër alternativa

Serie A
Interi dhe Atletico Madridi në pritje të Florenzit

Interi dhe Atletico Madridi në pritje të Florenzit

Serie A
Interi takohet me agjentin e Florenzit, oferta në tavolinë

Interi takohet me agjentin e Florenzit, oferta në tavolinë

Serie A
Roma lodhet nga kërkesat e Florenzit, e vendos në shitje zëvendës kapitenin

Roma lodhet nga kërkesat e Florenzit, e vendos në shitje zëvendës kapitenin

Serie A
Atletico rivalizon skuadrat e mëdha italiane për Florenzin

Atletico rivalizon skuadrat e mëdha italiane për Florenzin

Serie A
Tri klube italiane pas  Alessandro Florenzit

Tri klube italiane pas Alessandro Florenzit

Serie A
Spalletti fton Florenzin te Interi

Spalletti fton Florenzin te Interi

Serie A
Notat e lojtarëve: Roma 4-2 Liverpool, Mane dhe Nainggolan me vlerësime të larta

Notat e lojtarëve: Roma 4-2 Liverpool, Mane dhe Nainggolan me vlerësime të larta

Liga e Kampionëve
Florenzi: Liverpooli nuk na vranë krejtësisht

Florenzi: Liverpooli nuk na vranë krejtësisht

Liga e Kampionëve
Florenzi: Roma do të japë gjithçka ndaj Shakhtarit

Florenzi: Roma do të japë gjithçka ndaj Shakhtarit

Liga e Kampionëve
Përmbledhje e funeralit të Astorit: Ai arriti të bashkojë botën e sportit dhe kjo ishte mrekullia e fundit e Davides

Përmbledhje e funeralit të Astorit: Ai arriti të bashkojë botën e sportit dhe kjo ishte mrekullia e fundit e Davides

Arbios Kryeziu
Juventusi dhe Altetico Madridi në garë për Florenzin

Juventusi dhe Altetico Madridi në garë për Florenzin

Serie A
Barcelona dhe Unitedi e duan Florenzin

Barcelona dhe Unitedi e duan Florenzin

Serie A
Florenzi: Juventusit do t’ia hiqja Dybalan, do të marrim pikë në Torino

Florenzi: Juventusit do t’ia hiqja Dybalan, do të marrim pikë në Torino

Serie A
Italia e së ardhmes: Nga Donnarumma deri te Chiesa (Foto)

Italia e së ardhmes: Nga Donnarumma deri te Chiesa (Foto)

Përfaqësueset
Milan 0-2 Roma, notat e lojtarëve (Foto)

Milan 0-2 Roma, notat e lojtarëve (Foto)

Serie A
Dy gola të shpejtë nga Roma ndaj Milanit (Video)

Dy gola të shpejtë nga Roma ndaj Milanit (Video)

Serie A
Florenzi kërkon fitore ndaj Veronës

Florenzi kërkon fitore ndaj Veronës

Serie A
Di Francesco gëzon romakët: Florenzi kthehet të luajë nga minuta e parë

Di Francesco gëzon romakët: Florenzi kthehet të luajë nga minuta e parë

Serie A
Florenzi i lumtur me rikthimin në fushë

Florenzi i lumtur me rikthimin në fushë

Serie A
Florenzi: Schick, kampion i të ardhmes

Florenzi: Schick, kampion i të ardhmes

Serie A
Kampion në Serie A dhe Kupën e Botës me Italinë: Formacionet më të mira në tri epokat e Tottit (Foto)

Kampion në Serie A dhe Kupën e Botës me Italinë: Formacionet më të mira në tri epokat e Tottit (Foto)

Arbios Kryeziu
Florenzi lëndohet përsëri, e përfundon sezonin para kohe

Florenzi lëndohet përsëri, e përfundon sezonin para kohe

Serie A
Italia e re po vjen – Kështu do të duken Azurrët në Kampionatin Evropian 2020 me Donnarumman e Belottin (Foto)

Italia e re po vjen – Kështu do të duken Azurrët në Kampionatin Evropian 2020 me Donnarumman e Belottin (Foto)

Serie A