LAJMI I FUNDIT:
Alessandro Florenzi

Alessandro Florenzi

85 Artikuj

Info

Alessandro Florenzi është futbollist italian i lindur më 11 mars 1991.

Florenzi falënderon mbështetësit: Do kthehem shpejt dhe i fortë

Florenzi falënderon mbështetësit: Do kthehem shpejt dhe i fortë

Serie A
Alessandro Florenzi këput ligamentin (Video)

Alessandro Florenzi këput ligamentin (Video)

Serie A
Një skuadër me ikona, Roma e blindon Florenzin

Një skuadër me ikona, Roma e blindon Florenzin

Serie A
Roma planifikon ta kthejë Maiconin

Roma planifikon ta kthejë Maiconin

Serie A
Florenzi: Të gjithë po na frikësohen

Florenzi: Të gjithë po na frikësohen

Përfaqësueset
Florenzi: Arsyetimet janë për humbësit

Florenzi: Arsyetimet janë për humbësit

Përfaqësueset
Dhjetë femrat më të bukura që ua kanë rrëmbyer zemrat lojtarëve të Italisë (Foto)

Dhjetë femrat më të bukura që ua kanë rrëmbyer zemrat lojtarëve të Italisë (Foto)

Yjet
Kjo është lista e lojtarëve që dëshiron Mourinho tek United

Kjo është lista e lojtarëve që dëshiron Mourinho tek United

Premier League
Gjiganti anglez ofron para dhe një lojtar për Florenzin

Gjiganti anglez ofron para dhe një lojtar për Florenzin

Premier League
Nuk ka dyshim, Roma e fiton këtë derbi (Video)

Nuk ka dyshim, Roma e fiton këtë derbi (Video)

Serie A
United, 28 milionë për Florenzin

United, 28 milionë për Florenzin

Serie A
Super gol nga Florenzi, Roma është e pagabueshme (Video)

Super gol nga Florenzi, Roma është e pagabueshme (Video)

Serie A
Florenzi: Mund të kishte përfunduar ndryshe

Florenzi: Mund të kishte përfunduar ndryshe

Liga e Kampionëve