LAJMI I FUNDIT:

Vazhdon t’i performojë këngët e tij në BBVA, Ghetto Geasy e quan sërish ‘Luiz baba’

Vazhdon t’i performojë këngët e tij në BBVA, Ghetto Geasy e quan sërish ‘Luiz baba’

Sot (e premte) janë bërë 90 ditë që kur ka nisur edicioni i dytë i Big Brother VIP Albania.

Reklama

Banorëve me këtë rast i është organizuar një festë në pishinë, ku të gjithë po kërcenin e këndonin.

Në mesin e shumë këngëve u lëshuan edhe disa të ‘Babastars’ e reperit Getoar Selimi.

Foto: Screenshot/Instagram

Luizi ndërkohë filloi të këndonte këto projekte të Ghettos, e në një moment ishte përfshirë në stilin e tij.

“Të dua” - momente romantike mes Kiarës dhe Luizit në suitë
Lexo po ashtu “Të dua” - momente romantike mes Kiarës dhe Luizit në suitë

Geti nga ana tjetër publikoi këto video në InstaStory dhe në njërën prej tyre e komentoi sërish artistin shkodran.

“Luiz baba”, shkroi sërish reperi kosovar. Duket se Getoari ka një pëlqim për Luizin dhe e mbështet si banor të Big Brothr VIP Albania. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori