LAJMI I FUNDIT:

Katër banorë të Big Brother VIP Albania kanë nisur agjërimin e muajit të Ramazanit

Katër banorë të Big Brother VIP Albania kanë nisur agjërimin e muajit të Ramazanit

Katër banorë të Big Brother VIP Albania kanë nisur agjërimin e muajit të Ramazanit

Reklama

Sot (23 mars) besimtarët myslimanë kanë nisur agjërimin e muajit të shenjtë të Ramazanit.

Urimet për muajin e Ramazanit kanë ardhur nga figurat politike, artistë dhe të famshëm të tjerë që uruan që të ketë paqe e mbarësi.

Foto: Screenshot/TikTok

Ndërkohë, edhe disa prej banorëve të Big Brother VIP Albania kanë zgjedhur që të nisin agjërimin edhe brenda shtëpisë së famshme.

Tre prej tyre, Nita, Fotinia dhe Gerti mbrëmë janë zgjuar bashkë për të përgatitur syfyrin e parë, ndërkohë sot në mëngjes edhe Qetsori tha se po planifikonte që të mbante agjërimin.

@luizejlli_bigbrother Zoti ja u pranoft🤲 #bigbrothervipalbania #bbva #meluizin #viral ♬ Ramazan – Elmedin Hasani

Theksojmë që përgjatë muajve që banorët e BBVA kanë shijuar rrugëtimin e tyre ata gjithashtu u kanë kushtuar rëndësi festive të ndryshme si kombëtare ashtu edhe fetare.

Luizi paralajmëron Kiarën: Kur të dalësh jashtë do të dëgjosh shumë gjëra për mua
Lexo po ashtu Luizi paralajmëron Kiarën: Kur të dalësh jashtë do të dëgjosh shumë gjëra për mua

Ndryshe, kujtojmë që këtë javë në nominim ndryshe nga herët e tjera janë vetëm dy banore, Olta dhe Kiara – njëra prej tyre pritet të eliminohet të shunën (25 mars). /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori