LAJMI I FUNDIT:

Qetsor Ferunaj

13 Artikuj

Disa prej ish-banorëve u rifutën në Big Brother VIP Albania për të festuar natën e beqarisë së Luizit

Disa prej ish-banorëve u rifutën në Big Brother VIP Albania për të festuar natën e beqarisë së Luizit

Yjet
Nita Latifi dhe Qetsor Ferunaj largohen nga Big Brother

Nita Latifi dhe Qetsor Ferunaj largohen nga Big Brother

Yjet
“Me mua qepe gojën”, agravon situata mes Efit dhe Qetsorit në spektakël

“Me mua qepe gojën”, agravon situata mes Efit dhe Qetsorit në spektakël

Yjet
“Pesë mijë euro” – Qetsori vë bast me Efin se shkon në finale

“Pesë mijë euro” – Qetsori vë bast me Efin se shkon në finale

Yjet
Misioni sekret i finalistëve – Qetsor Ferunaj bindet që të largohet nga gara e Big Brother

Misioni sekret i finalistëve – Qetsor Ferunaj bindet që të largohet nga gara e Big Brother

Yjet
Banorët e Big Brother VIP Albania shndërrohen në personazhe të ndryshme

Banorët e Big Brother VIP Albania shndërrohen në personazhe të ndryshme

Yjet
Luizi nervozohet se i dështoi parashikimi dhe akuzon produksionin, Arbana i ndërhynë dhe ia kujton misionet që vëllai i madh ia kishte dhënë atij

Luizi nervozohet se i dështoi parashikimi dhe akuzon produksionin, Arbana i ndërhynë dhe ia kujton misionet që vëllai i madh ia kishte dhënë atij

Yjet
“Kutia e Pandorës” – Efi dërgon në burgun e ‘Big Brother’ Bledin, Kristin, Qetsorin dhe Deamishelin

“Kutia e Pandorës” – Efi dërgon në burgun e ‘Big Brother’ Bledin, Kristin, Qetsorin dhe Deamishelin

Yjet
Katër banorë të Big Brother VIP Albania kanë nisur agjërimin e muajit të Ramazanit

Katër banorë të Big Brother VIP Albania kanë nisur agjërimin e muajit të Ramazanit

Yjet
Qetsori thotë se do ta fitojë këtë Big Brother dhe të ardhshmin, Luizi: Do ta shohësh sa të dalësh në nominim me mua

Qetsori thotë se do ta fitojë këtë Big Brother dhe të ardhshmin, Luizi: Do ta shohësh sa të dalësh në nominim me mua

Po Flitet
‘Përgjigju ose prano sfidën’- Sabiani dhe Qetsori puthen në buzë

‘Përgjigju ose prano sfidën’- Sabiani dhe Qetsori puthen në buzë

Yjet
Luizi debaton sërish me Qetsorin: Nuk të llogaris hiç, as me 14 Big Brother nuk më arrin dot

Luizi debaton sërish me Qetsorin: Nuk të llogaris hiç, as me 14 Big Brother nuk më arrin dot

Yjet
Harron kamerat, Qetsori lahet tërësisht zhveshur në Big Brother VIP Albania

Harron kamerat, Qetsori lahet tërësisht zhveshur në Big Brother VIP Albania

Yjet