0Shares

Ajo është një nga tri vajzat e bukura të të madhit Sylvester Stallone, por 18-vjeçarja Sistine është padyshim më e shpejtë se dy të tjerat për t’u vënë në qendër të vëmendjes.

Duke pozuar si ylli i radhës në reklamën e kalendarit të famshëm LOVE, modelja e ardhshme ka zbuluar anën e saj të panjohur, teksa është shfaqur e veshur me një pale bikini të zeza shumë provokuese, transmeton TCH.

Këto bukuroshe janë vajzat e Stallones, ato tria janë ‘Miss Golden Globe’ (Foto) Këto bukuroshe janë vajzat e Stallones, ato tria janë ‘Miss Golden Globe’ (Foto)

Sistine, që i ngjan shumë nënës së saj, ish-modeles Jennifer Flavin, duket se po ndjek të njëjtën rrugë në fushën e modelimit.

Kujtojmë që për kalendarin e Love kanë pozuar disa prej femrave më të njohura duke përfshirë Rita Orën dhe Irina Shayk.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)