LAJMI I FUNDIT:
Irina Shayk

Irina Shayk

235 Artikuj

Pas thashethemeve të ndarjes – Tom Brady dhe Irina Shayk përfliten për një ribashkim

Pas thashethemeve të ndarjes – Tom Brady dhe Irina Shayk përfliten për një ribashkim

Yjet
Irina Shayk shfaqet atraktive rrugëve të New Yorkut, pa grim dhe veshje xhins

Irina Shayk shfaqet atraktive rrugëve të New Yorkut, pa grim dhe veshje xhins

Yjet
Irina Shayk nuk është aspak e lumtur për marrëdhënien e re të Bradley Cooper me Gigi Hadid

Irina Shayk nuk është aspak e lumtur për marrëdhënien e re të Bradley Cooper me Gigi Hadid

Yjet
Irina Shayk fotografohet në New York me këpucë që shpesh quhen ‘më të shëmtuarat’ në botë

Irina Shayk fotografohet në New York me këpucë që shpesh quhen ‘më të shëmtuarat’ në botë

Modë
Përfundon romanca mes Tom Brady dhe Irina Shayk

Përfundon romanca mes Tom Brady dhe Irina Shayk

Po Flitet
E përsosur edhe pa makijazh, Irina në një edicion të relaksuar

E përsosur edhe pa makijazh, Irina në një edicion të relaksuar

Modë
Gigi Hadid dhe Bradley Cooper u prezantuan me njëri-tjetrin nga ish-partnerja e aktorit Irina Shayk

Gigi Hadid dhe Bradley Cooper u prezantuan me njëri-tjetrin nga ish-partnerja e aktorit Irina Shayk

Yjet
Si duket lëkura e bukurosheve të famshme – çfarë fshihet pas filtrave?

Si duket lëkura e bukurosheve të famshme – çfarë fshihet pas filtrave?

Yjet
Irina Shayk shfaqet joshëse me një fustan të bardhë me korse teksa ecën në pistë për shfaqjen e Javës së Modës në Paris

Irina Shayk shfaqet joshëse me një fustan të bardhë me korse teksa ecën në pistë për shfaqjen e Javës së Modës në Paris

Yjet
Gigi Hadid ka nofullën më të bukur në botë, sipas shkencës

Gigi Hadid ka nofullën më të bukur në botë, sipas shkencës

Femra
Irina Shayk defilon me sy të nxirë në sfilatën e Javës së Modës në Londër

Irina Shayk defilon me sy të nxirë në sfilatën e Javës së Modës në Londër

Yjet
Pavarësisht takimeve, lidhja e Tom Brady me Irina Shayk nuk është ‘asgjë serioze’

Pavarësisht takimeve, lidhja e Tom Brady me Irina Shayk nuk është ‘asgjë serioze’

Yjet
Pas pushimeve me ish-partnerin Bradley Cooper, Irina Shayk fotografohet duke shkuar në apartamentin e Tom Bradyt

Pas pushimeve me ish-partnerin Bradley Cooper, Irina Shayk fotografohet duke shkuar në apartamentin e Tom Bradyt

Yjet
Irina Shayk dhe Bradley Cooper vazhdojnë pushimet në Venecia, ku iu bashkua edhe vajza e tyre

Irina Shayk dhe Bradley Cooper vazhdojnë pushimet në Venecia, ku iu bashkua edhe vajza e tyre

Po Flitet
“Djali i ëndrrave” – Irina Shayk e entuziazmuar për lidhjen e re me Tom Bradyn

“Djali i ëndrrave” – Irina Shayk e entuziazmuar për lidhjen e re me Tom Bradyn

Yjet
“Kam pasur disa vite të çmendura”- Bradley Cooper flet për varësinë e tij nga droga dhe alkooli

“Kam pasur disa vite të çmendura”- Bradley Cooper flet për varësinë e tij nga droga dhe alkooli

Yjet
Irina Shayk dhe Tom Brady qëndruan për dy ditë bashkë në një hotel në Londër mes thashethemeve për lidhje

Irina Shayk dhe Tom Brady qëndruan për dy ditë bashkë në një hotel në Londër mes thashethemeve për lidhje

Yjet
Irina Shayk merr komplimente të shumta për kombinimin e modës

Irina Shayk merr komplimente të shumta për kombinimin e modës

Modë
Pas raportimeve për romancë – Irina Shayk dhe Tom Brady shijuan darkë romantike në një dhomë private të një restoranti në New York

Pas raportimeve për romancë – Irina Shayk dhe Tom Brady shijuan darkë romantike në një dhomë private të një restoranti në New York

Yjet
Ish-partneri i Irina Shayk, Bradley Cooper i shqetësuar për romancën e re të saj me Tom Brady

Ish-partneri i Irina Shayk, Bradley Cooper i shqetësuar për romancën e re të saj me Tom Brady

Yjet
Fillimisht ishte e mërzitur, por Gisele Bundchen shpreson për më të mirën në lidhjen e re të ish-bashkëshortit Tom Brady me Irina Shayk

Fillimisht ishte e mërzitur, por Gisele Bundchen shpreson për më të mirën në lidhjen e re të ish-bashkëshortit Tom Brady me Irina Shayk

Po Flitet
U kapën ‘mat’, por romanca mes Tom Brady dhe Irina Shayk thuhet se ka nisur prej javësh

U kapën ‘mat’, por romanca mes Tom Brady dhe Irina Shayk thuhet se ka nisur prej javësh

Yjet
Zbulohet lidhja e re e Tom Bradyt dhe Irina Shayk – çifti fotografohen duke dalë bashkë nga hoteli

Zbulohet lidhja e re e Tom Bradyt dhe Irina Shayk – çifti fotografohen duke dalë bashkë nga hoteli

Po Flitet
Irina Shayk shihet nën shoqërinë e afërt të një mashkulli misterioz në rrugët e Los Angelesit

Irina Shayk shihet nën shoqërinë e afërt të një mashkulli misterioz në rrugët e Los Angelesit

Po Flitet