0Shares

Çifti i njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi nuk preferojnë që të paraqiten shpesh së bashku në media.

Megjthatë fansat kanë mundësinë që t’i shohin herë pas here në rrjetet sociale, ku ata publikojnë fotografi apo video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Geti e quan Marinën “gruaja ime” (Foto) Geti e quan Marinën “gruaja ime” (Foto)

Së fundmi, ka qenë Marina a jo e cila ka realizuar një video me efektet e aplikacionit SnapChat, ku shfaqet bashkë me Getin teksa ‘shëmtojnë’ fytyrat e tyre përmes efekteve.

Kjo video është përcjellur me shumë të qeshura tek ndjekësit e tyre në rrjetete sociale, të cilët janë mësuar t’i shohin gjithnjë të bukur dhe jo me deformime të tilla në fytyrë. /Telegrafi/

Pershendetje😂 @ghettogeasy @jori_paloka

A video posted by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on Jan 11, 2017 at 11:04am PST

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)