LAJMI I FUNDIT:
Marina Vjollca

Marina Vjollca

420 Artikuj

Info

Marina Vjollca është e lindur më 17 maj të vitit 1990, në Tiranë.

Ajo është e njohur për publikun si prezantuese, gjersa ka punuar deri në vitin 2017 në televizionin e njohur TOP Channel.

Ka moderuar programet si “Top Select”, “Procesin Sportiv”, festivalin “Top Fest” e shumë të tjerë.

Në TV KLan ajo është prezantuese e spektaklit “C’est la vie”.

Në shtator të vitit 2017, Marina i dha fund beqarisë, duke u martuar me reperin e njohur Getoar Selimi, me të cilin jeton në qytetin e saj të lindjes, në Tiranë.

Getoar Selimi uron bashkëshorten Marina Vjollca për ditëlindje: Që në takimin tonë të parë e dija se do ta kaloja pjesën tjetër të jetës me ty

Getoar Selimi uron bashkëshorten Marina Vjollca për ditëlindje: Që në takimin tonë të parë e dija se do ta kaloja pjesën tjetër të jetës me ty

Yjet
Motrat Vjollca, Marina dhe Luana marrin vëmendje me paraqitjet e tyre në Javën e Modës në Milano

Motrat Vjollca, Marina dhe Luana marrin vëmendje me paraqitjet e tyre në Javën e Modës në Milano

Yjet
Marina Vjollca publikon fotografi nga festa e ditëlindjes së parë të Margetit

Marina Vjollca publikon fotografi nga festa e ditëlindjes së parë të Margetit

Yjet
Me një fotografi të përbashkët, Marina uron vajzën e saj për ditëlindje

Me një fotografi të përbashkët, Marina uron vajzën e saj për ditëlindje

Yjet
Urimi i Getit për ditëlindjen e parë të vajzës

Urimi i Getit për ditëlindjen e parë të vajzës

Yjet
Marina publikon fotografi nga periudha e shtatzënisë: 10 ditë më pas solla në jetë dritën e syve të mi

Marina publikon fotografi nga periudha e shtatzënisë: 10 ditë më pas solla në jetë dritën e syve të mi

Yjet
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi shkëlqejnë së bashku në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi shkëlqejnë së bashku në Javën e Modës në Milano

Yjet
Bëhet flokëkuqe, Marina Vjollca merr vëmendje me ndryshimin e ri

Bëhet flokëkuqe, Marina Vjollca merr vëmendje me ndryshimin e ri

Yjet
Ghetto Geasy dhe Marina Vjollca festojnë përvjetorin e pestë të martesës

Ghetto Geasy dhe Marina Vjollca festojnë përvjetorin e pestë të martesës

Yjet
Geti dhe Marina ndajnë me ndjekësit momentet e këndshme nga pushimet luksoze në viset tropikale

Geti dhe Marina ndajnë me ndjekësit momentet e këndshme nga pushimet luksoze në viset tropikale

Yjet
Marina Vjollca dhe Geti pozojnë të dashuruar nga vullkani Etna në Sicili

Marina Vjollca dhe Geti pozojnë të dashuruar nga vullkani Etna në Sicili

Yjet
Marina dhe Luana Vjollca vijnë me poza atraktive nga pushimet në Itali

Marina dhe Luana Vjollca vijnë me poza atraktive nga pushimet në Itali

Yjet
Feston ditëlindjen e 40-të, Marina Vjollca me dedikim për Ghetto Geasyn: Mbreti i zemrës time

Feston ditëlindjen e 40-të, Marina Vjollca me dedikim për Ghetto Geasyn: Mbreti i zemrës time

Yjet
Marina Vjollca feston ditëlindjen, Getoar Selimi: Ti më bën krenar për gjërat që kemi ndërtuar së bashku

Marina Vjollca feston ditëlindjen, Getoar Selimi: Ti më bën krenar për gjërat që kemi ndërtuar së bashku

Yjet
Marina publikon fotografi me vajzën: Zemra ime që rreh jashtë trupit

Marina publikon fotografi me vajzën: Zemra ime që rreh jashtë trupit

Yjet
Edhe Marina Vjollca pjesë e Javës së Modës në Milano, shkëlqen me kreacionet e Elisabetta Franchi

Edhe Marina Vjollca pjesë e Javës së Modës në Milano, shkëlqen me kreacionet e Elisabetta Franchi

Yjet
Pamje kur Marina Vjollca garonte për t’u bërë velinë e “Fiks Fare”, sa ka ndryshuar prezantuesja shqiptare?

Pamje kur Marina Vjollca garonte për t’u bërë velinë e “Fiks Fare”, sa ka ndryshuar prezantuesja shqiptare?

Yjet
Marina Vjollca mahnit me dukjen, rikthehet në ekran pak ditë pasi u bë nënë për herë të parë

Marina Vjollca mahnit me dukjen, rikthehet në ekran pak ditë pasi u bë nënë për herë të parë

Yjet
U bënë prindër për herë të parë – Marina Vjollca dhe Getoar Selimi zbulojnë emrin e veçantë të vajzës

U bënë prindër për herë të parë – Marina Vjollca dhe Getoar Selimi zbulojnë emrin e veçantë të vajzës

Yjet
Luana Vjollca konfirmon se është bërë teze: Ndjenja më e bukur në botë

Luana Vjollca konfirmon se është bërë teze: Ndjenja më e bukur në botë

Yjet
Marina Vjollca dhe Ghetto Geasy bëhen prindër për herë të parë?

Marina Vjollca dhe Ghetto Geasy bëhen prindër për herë të parë?

Yjet
Marina sjell imazhe të reja nga shtatzënia, thotë se mezi pret ardhjen e vajzës

Marina sjell imazhe të reja nga shtatzënia, thotë se mezi pret ardhjen e vajzës

Yjet
Luana Vjollca bën dedikim emocional për fëmijën e Marinës dhe Getoar Selimit

Luana Vjollca bën dedikim emocional për fëmijën e Marinës dhe Getoar Selimit

Yjet
Nuri i shtatzënisë i jep edhe më shumë shkëlqim, Marina Vjollca mahnit në paraqitjen e radhës

Nuri i shtatzënisë i jep edhe më shumë shkëlqim, Marina Vjollca mahnit në paraqitjen e radhës

Yjet