LAJMI I FUNDIT:

Marina Vjollca publikon të tjera imazhe provokuese nga pushimet afrikane

Marina Vjollca publikon të tjera imazhe provokuese nga pushimet afrikane
Foto: Marina Vjollca/Instagram

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi me bashkëshortin dhe vajzën.

Çifti kanë zgjedhur Afrikën si destinacion, për të kaluar disa ditë jo produktive larg aktiviteteve të përditshme.

Marina e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Foto: Marina Vjollca/Instagram

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi mjaft atraktive nga plazhi, ku është dukur mjaft joshëse në pozat me bikini.

Prezantuesja Vjollca shquhet për linjat e saj të trupit, të cilat nuk heziton që t’i ekspozojë herë pas here në paraqitje të tilla në rrjetet sociale.

Foto: Marina Vjollca/Instagram

“Parajsa është vetëm një plazh më tutje”, ka shkruar Marina në mbishkrimin e fotografisë.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve kanë qenë të shumta, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për vitalitetin e saj. /Telegrafi/

Foto: Marina Vjollca/Instagram

Foto: Marina Vjollca/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Magazina
U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë

U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë

Magazina
Kalo në kategori