LAJMI I FUNDIT:

“Sa shpejt ikin vitet” – Marina Vjollca publikon një fotografi para 17 vjete

“Sa shpejt ikin vitet” – Marina Vjollca publikon një fotografi para 17 vjete

Moderatorja shumë e dashur për publikun, ka ndarë një fotografi të para shumë viteve, në llogarinë e saj në Instagram.

Me sa duket Marina ka shfaqur nostalgji duke ndarë një fotografi kaq të vjetër me të gjithë fansat e saj.

Ylli i televizionit shqiptar, në këtë fotografi duket të ketë qenë në fillimet e karrierës së saj televizive.

Foto: Marina Vjollca/Instagram

Nëpërmjet kësaj fotografie mund të vërejmë që Marina ka arritur ta ruaje bukurinë e saj në mënyre perfekte deri në ditët e sotme.

Po ashtu bukuroshja i ka qëndruar besnike dukjes së saj ikonike me flokët bionde.

“Para 17 vitesh (2007) sa shpejt ikin vitet” – ishte përshkrimi që ajo bëri mbi fotografinë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Magazina

"Jam goca më me fat në botë" - Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Magazina
Emily Ratajkowski shfaqet me një dukje plot stil, gjatë shëtitjes me qenin e saj Colombo në New York

Emily Ratajkowski shfaqet me një dukje plot stil, gjatë shëtitjes me qenin e saj Colombo në New York

Magazina
Rihanna tregon sfidën më të madhe që ka përjetuar gjatë shtatzënisë, e cila bëri që ajo të bërtiste “mjaft më

Rihanna tregon sfidën më të madhe që ka përjetuar gjatë shtatzënisë, e cila bëri që ajo të bërtiste “mjaft më"

Magazina
Santiana Maloku shkëlqen në pushime me pozat e saj joshëse në bikini

Santiana Maloku shkëlqen në pushime me pozat e saj joshëse në bikini

Magazina
Bora Zemani shfaqet në bikini, tregon figurën e mrekullueshme gjatë pushimeve

Bora Zemani shfaqet në bikini, tregon figurën e mrekullueshme gjatë pushimeve

Magazina
Kalo në kategori