LAJMI I FUNDIT:

Marina Vjollca me dedikim të veçantë për Luanën në ditëlindjen e 32-të

Marina Vjollca me dedikim të veçantë për Luanën në ditëlindjen e 32-të
Foto: Screenshot/Instagram

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca, feston sot (e shtunë) ditëlindjen.

E lindur më 2 shtator të vitit 1991 në Tiranë, artistja ka mbushur plot 32 vite jetë.


Të shumta qenë urimet që pranoi me rastin e ditëlindjes dhe një i tillë nuk mungoi as nga motra e saj, moderatorja Marina Vjollca.

Ajo ka shpërndarë disa fotografi në Instagram, në të cilat shfaqet me vajzën e saj, Marget.

Të gjitha lajmet nga Luana Vjollca
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Luana Vjollca

“Për tezen më të mirë në botë, Zoti të. bekoftë me të gjitha dëshirat e zemrës suaj. Urime ditëlindjen teze Ana. Të duam shumë”, ka qenë dedikimi i Marinës për Luanën.

Të njëjtit përveç motra janë edhe mikesha të ngushta, të pandashme në çdo vend.

Ato janë kthyer prej vitesh në emra shumë të përfolur në showbizin shqiptar, ku krahas karrierës janë komentuar edhe për linjat trupore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Magazina
Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Magazina
Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i

Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i "Piratëve të Karaibeve"

Magazina
Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Magazina
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Magazina
Kalo në kategori