LAJMI I FUNDIT:

Getoar Selimi publikon foto familjare përkrah Marinës dhe vajzës së tyre nga pushimet në Afrikë

Getoar Selimi publikon foto familjare përkrah Marinës dhe vajzës së tyre nga pushimet në Afrikë

Reperi i njohur shqiptar, Getoar Selimi dhe bashkëshortja e tij, Marina Vjollca së fundmi kanë udhëtuar drejt Afrikës për pushime familjare.

Bashkë me çiftin është edhe vajza e tyre e vetme, Marget, portretin e të cilës ata kujdesen që të mos ta shfaqin në rrjetet sociale.


Së fundmi ishte vet reperi nga Kosova që ka postuar një fotografi të ëmbël me familjen e tij, ndërsa edhe ka bërë dedikimin e veçantë.

Foto: Getoar Selimi/Instagram

Teksa i dhuron një puthje Marinës, Getoar mbante në qafë edhe të bijën e cila shihet me një kapele plazhi dhe syza dielli.

“Përkufizimi im me katër fjalë për lumturinë. Gruaja dhe vajza ime”, ka shkruar autori i “Ani nasht”.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi shijojnë pushimet në Afrikë
Lexo po ashtu Marina Vjollca dhe Getoar Selimi shijojnë pushimet në Afrikë

Ndryshe, kujtojmë që Ghetto Geasy gjatë sezonit veror që po lëmë pas erdhi me një bashkëpunim me këngëtaren e njohur, Dafina Zeqiri.

Dyshja u bën bashkë për herë të parë për duetin me titullin “Flaka”, që tashmë ka grumbulluar mbi 24 milionë klikime në kanalin zyrtar në YouTube. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Getoar Selimi (@ghettogeasy)

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i

Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i "Piratëve të Karaibeve"

Magazina
Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Magazina
Xhensila Myrtezaj, Ardian Bujupi dhe Noizy sjellin këngën e re “Lamtumirë”

Xhensila Myrtezaj, Ardian Bujupi dhe Noizy sjellin këngën e re “Lamtumirë”

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
Kalo në kategori