LAJMI I FUNDIT:

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano
Marina Vjollca (Foto: Instagram/marina_vjollca)
Reklama

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca ka mahnitur edhe një herë tjetër me stilin e saj të dukjes.

Bukuroshja shqiptare së fundmi ka marr pjesë në Javën e Modës në Milano, ndërsa u shfaq me një veshje unike.


Marina ishte pjesëmarrëse në sfilatën e markës “Moncler” të Pharrell, u u paraqit e veshur me një mini-fustan me ngjyrë të zezë dhe mëngë të gjata të cilin e përshtati me një jelek të bardhë sipër.

Prezantuesja si detaje vendosi një kapele me shkëlqim dhe rruaza lëshuar sipër fytyrës që ia mbulonin sytë.

Çanta ngjyrë metali dhe këpucë me taka ishin një tjetër aksesor që Marina e kombinoi në pamjen e saj elegante.

“Mbrëmë”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotove që morën pëlqime e komente të shumta nga miq dhe admirues të saj.

Ndërkohë, Marina sapo është rikthyer nga pushimet familjare që kaloi në Afrikë me bashkëshortin e saj, reperin Getoar Selimi dhe vajzën e tyre. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Magazina
Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother - e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother - e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Rita Ora shijon jetën e natës në Zone Club me bashkëshortin e saj, Taika Waititin

Rita Ora shijon jetën e natës në Zone Club me bashkëshortin e saj, Taika Waititin

Magazina
Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Magazina
Kalo në kategori