LAJMI I FUNDIT:

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e ‘Elisabetta Franchi’

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e ‘Elisabetta Franchi’
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi në Javën e Modës në Milano 2023 (Foto: Marina Vjollca/Instagram)
Reklama

Çifti i njohur i estradës, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, këto ditë ndodhen në Itali.

Ata janë duke marrë pjesë në Javën e Modës në Milano, ku janë prezantuar në një prej ditëve të ngjarjes.


Në një video që dyshja kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale, ata mund të shihet teksa dalin nga vetura, për të shkuar në sfilatën e “Elisabetta Franchi”.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi në Javën e Modës në Milano 2023 (Foto: Marina Vjollca/Instagram)

Marina mund të shihet tejet elegante e veshur me një fustan të gjatë deri tek gjuri, në ngjyrën rozë dhe me material të thurur.

Ndërsa edhe reperi i shumë hiteve të estradës, Ghetto Geasy, dukej mjaft ekstravagant i veshur me një kostum të kaltër prej sateni, i cili i përshtatej bashkëshortes së tij.

Kjo paraqitje e çiftit vjen pak kohë pasi ata shijuan disa ditë të mira pushimi në Afrikë.

Java e Modës në Milano përndryshe ka nisur më 19 shtator dhe do të zgjasë deri më 25 shtator. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Magazina
Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Magazina
Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Magazina
Kalo në kategori