LAJMI I FUNDIT:

Getoar Selimi shfaqet me kapelën me ngjyrat e ylberit në Javën e Modës në Milano

Getoar Selimi shfaqet me kapelën me ngjyrat e ylberit në Javën e Modës në Milano
Foto: Marina Vjollca/Instagram
Reklama

Çifti i njohur i estradës, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, kanë marrë së fundmi pjesë bashkarisht në javën e Modës në Milano.

Dyshja janë dukur mjaft bukur dhe tejet elegantë, teksa janë paraqitur në një prej ditëve të ngjarjes, e cila mbledh të gjithë të apasionuarit e modës në një vend.


Teksa Marina është dukur një damë e vërtetë e veshur me një fustan ngjyrë vishnje, jo më pak elegant është dukur edhe bashkëshorti i saj.

Foto: Marina Vjollca/Instagram

Reperi Getoar Selimi ishte veshur me një kostum të kaltër mjaft elegant, të hapur te pjesa e gjoksit.

Kostumin ai e kishte kombinuar me një palë këpucë elegante ngjyrë kafe, teksa bashkë me Marinën merrnin pjesë në sfilatën e “Elisabetta Franchi”.

Foto: Marina Vjollca/Instagram

Ndërsa si aksesor, reperi kishte vendosur një kapele të kaltër në kokë, rrethi i së cilës karakterizohej me ngjyrat e ylberit.

Foto: Marina Vjollca/Instagram

Nuk dihet nëse kjo kapele shumëngjyrëshe ka qenë një shenjë ndërgjegjësimi me komunitetin LGBT+, megjithatë është e sigurt që reperi nuk është shfaqur kurrë me kaq shumë ngjyra më parë. /Telegrafi/

Foto: Marina Vjollca/Instagram

Foto: Marina Vjollca/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Rita Ora bashkë me Taika Waititin ia hedhin valles me këngë shqipe për 28 Nëntor

Rita Ora bashkë me Taika Waititin ia hedhin valles me këngë shqipe për 28 Nëntor

Magazina
Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Këngëtarja rumune, Andreea Vilcan viziton Prekazin për 28 Nëntor

Këngëtarja rumune, Andreea Vilcan viziton Prekazin për 28 Nëntor

Magazina
Kalo në kategori