0Shares

Bashkëshorti i Beyonce, Jay Z, nuk ishte prezent në ceremoninë për Tekstshkruesit e Famshëm, te enjten ne New York.

Kjo ka ngritur dyshimet që Beyonce u ka dhënë jetë binjakëve.

Çmimin për Jay Z e mori bashkëpunëtori dhe shoku i tij, Jon Platt, i cili njëkohësisht kërkoi falje në emër të këngëtarit.

Lajmet e fundit nga Jay Z Lajmet e fundit nga Jay Z

E sa i përket thashethemeve se Beyonce tashmë ka lindur, i shtohet edhe motra e saj Solange Knowles.

Ajo është parë në Qendrën Mjekësore në Los Angeles, vendi ku mendohet që Beyonce do të lind.

Ende nuk ka ndonjë deklaratë zyrtare nga çifti, në lidhje me lindjen e binjakëve. /KlanKosova/Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)