0Shares

Arbana Osmani është një prej moderatoreve më të mira shqiptare.

Ajo i mungoi vitin e kaluar skenës së Big Brother Albania, ku për të cilën gjë u kritikua mikpritësi Ledion Liço.

Mirëpo këtë vit Arbana është kthyer dhe duket më e bukur se kurrë, gjë u vërejt edhe veshjen e moderatores plot elegancë, transmeton Telegrafi.

Ajo kishte të veshur një fustan të markës “Elisabetta Franchi” që e bënte të shkëlqente në skenë Arbanën.

Të gjitha lajmet rreth Big Brother Albania 9 Të gjitha lajmet rreth Big Brother Albania 9

Por, nëse hulumtojmë në internet del të jetë që ky fustan të kushton hiq më pak se 655 euro, e cila po kritikohet prej fansave.

Ndryshe, ky është edicioni i nëntë i spektaklit dhe pritet të ketë shumë befasi në ditët në vazhdim. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)